Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Бандит вже записав відео до організаторів замаху.

7 березня, близько 16:00, на виїзді з селища Михайлівка під Луганськом було скоєно замах на життя ватажка банди "Призрак" Олексія Мозгового.

В районі блокпоста на виїзді з селища підірвалися три міни, дві з яких були направлені у бік проїжджої частини, по якій в той момент рухався автомобіль Мозгового, повідомляє Інформатор.

Ватажок "Призрака" вижив, він отримав легке поранення і контузію, також у нього пошкоджене вухо. Увечері Мозговий записав звернення до організаторів замаху. На відео бандит натякає на те, що замах став одним з витків внутрішнього протистояння всередині терористичної організації "ЛНР".

"Сталося те, що сталося. Я всіх прощаю, я не збираюся нікому мстити, в банку з павуками ви мене не затягнете, всі потуги створити метушню всередині "республіки" не пройдуть", - заявив Мозговий.

Проросійські бойовики дійсно як павуки у банці. Напередодні при спробі втечі затримали Олега Березу, який називав себе "міністром внутрішніх справ ДНР".

Бандити інкримінують йому фінансові махінації та привласнення коштів. Грошей і коштовностей у нього знайшли на суму 3 мільйони американських доларів. Як довго він проживе після цього, знають, напевне, тільки у Кремлі.

У так званій "ЛНР" бойовики скоїли замах на "коменданта" Антрацита Сергія Бондаренка, який підкорявся отаману Козіцину. Терористичні коменданти в Антрациті міняються, як рукавички. Як правило, їх розстрілюють.

Відео Російські бойовики затримали Олега Березу, який називає себе міністром МВС ДНР

Залиште свій коментар

Вибір редакції