РФ проводить відбір бойовиків на Донбасі для відправки в Сирію - розвідка

Бойовики, яких відберуть для операції в Сирії, підписуватимуть контракт про вступ до приватних військ

Російська Федерація на Донбасі відбирає бойовиків, які мають військову підготовку для відправки в Сирію. Про це повідомляє Головне управління розвідки міністерства оборони України.

Зазначається, що перевагу мають бойовики, які брали участь не лише у збройній агресії проти України, але також були учасниками чеченських кампаній та війни СРСР в Афганістані.

"Оцінка професійної придатності та проходження курсів бойової перепідготовки організовано Центром територіальних військ ЗС РФ (Новочеркаськ) Південного ВО (Ростов-на-Дону) ЗС РФ на спеціальному полігоні під Новочеркаськом (Росія)", - зазначають у розвідці.

В разі успішного проходження перепідготовки, бойовики будуть підписувати контракт про прийняття до штату приватних військ.

"Військовослужбовці, що успішно пройшли випробування, повинні підписати спеціальний контракт, що імітує їх призначення в штат приватних військових компаній для зняття юридичної та фінансової відповідальності з уряду Росії за можливі наслідки", - йдеться в повідомленні розвідки.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко заявив про те, що сьома хвиля часткової мобілізації буде єдиною у 2016 році. За його словами, набор контрактників у лави ЗСУ дозволив відтермінувати нову хвилю мобілізації.

При цьому, міністр оборони Степан Полторак заявив, що необхідності у проведенні чергової хвилі мобілізації на сьогоднішній день немає. Полторак також повідомив, що на сьогоднішній день в рамках демобілізації з військової служби звільнено близько 30 тис. осіб.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: