Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російські найманці вербують жителів Донбасу на війну в Сирії

Перевага надається тим, хто вже має досвід бойових дій на Сході проти українських військових.

На окупованому Донбасі російські вербувальні центри відбирають "добровольців" на війну в Сирії. Про це під час брифінгу заявив спікер Міноборони з питань АТО Дмитро Гуцуляк, посилаючись на інформацію розвідки.

Як зазначається, людей відбирають серед місцевого населення, а також із з'єднань і частин 1 і 2 армійських корпусів російсько-окупаційних військ. Перевага надається тим, хто вже має досвід бойових дій на Сході проти українських військових.

Гуцуляк заявив, що відібраних "добровольців" відправляють до пунктів збору в Ростовській області. Там відбувається допідготовка та розподіл особового складу.

Також спікер Міноборони наголосив на тому, що під час агітації вербувальники приховують від кандидатів інформацію про численні випадки порушення умов контрактів. Приватні військові компанії замовчують випадки, коли сім’ям загиблих не виплачували грошове забезпечення, а їхні тіла не повертали на батьківщину. 

Нагадаємо, що в аеропорту Бориспіль прикордонники затримали громадянина Киргизстану, якого розшукував Інтерпол за причетність до терористичних організацій. Чоловік перебуває у міжнародному розшуку і є вербувальником бойовиків до терористичних угруповань. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції