СБУ здався "ексміністр "ДНР"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він повернувся у мирні райони України завдяки спецоперації, розробленій Службою безпеки.

Колишній "міністр вугільної промисловості" терористичної "ДНР" заявив в СБУ про свою участь в окупаційних "органах влади". Його вивели на підконтрольну Україні територію під час спецоперації.

Про це повідомив пресцентр Служби безпеки.

Слідчі встановили, що псевдопосадовець регулярно відвідував засідання "уряду ДНР" та брав активну участь у формуванні внутрішньої політики "профільного міністерства". Він, зокрема  регулював підприємства вугільновидобувної промисловості та розподіл енергетичних ресурсів на тимчасово окупованих територіях Донецької області.

Після усунення з посади зловмисник розпочав у "ДНР" власний бізнес, намагався дистанціюватись від роботи в "уряді" псевдореспублики та розмірковував над поверненням на підконтрольну українській владі територію. Він повернувся у мирні райони України завдяки спецоперації, розробленій СБУ.

Одразу після виведення з так званої "ДНР" він офіційно оформив відповідну заяву до СБ України, в якій повідомив про свою участь у функціонуванні незаконно сформованих на окупованих територіях "органів влади".

Чоловік надав детальні свідчення про конкретні факти безпосередньої причетності РФ до процесу окупації окремих районів Донеччини. "Ексміністр" також засвідчив причетність держслужбовців РФ, які перебувають на окупованих територіях Донецької області як "радники", у організації злочинних схем з розкрадання бюджетних коштів РФ, виділених для функціонування об’єктів вугільно-промислового комплексу псевдореспублики.   

Наразі, у межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України, тривають слідчі дії.

Проводиться перевірка можливої причетності фігуранта до скоєння злочинів під час перебування на "керівних посадах ДНР".

Раніше співробітники Служби безпеки затримали учасника терористичної організації "ДНР". Чоловік добровільно виїхав із ОРДЛО, але намагався приховати інформацію про свою злочинну діяльність. Протягом двох років він брав безпосередню участь у збройному спротиві силам правопорядку України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції