Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Спостерігачі ОБСЄ потрапили під обстріл у зоні АТО

Ніхто із п'яти членів місії не постраждав.

Сьогодні, 9 квітня, п'ять членів спеціальної місії ОБСЄ потрапили під обстріл у селі Жованка поблизу Зайцевого, за півсотні кілометрів на північний схід від Донецька. Ніхто не постраждав. Ця місцевість підконтрольна українським військовим.

Патруль супроводжував представник від Збройних сил України у Спільному центрі з контролю і координації за припиненням вогню (СЦКК). Про це йдеться в повідомленні на сайті ОБСЄ.

"О 12:52 спостерігачі ОБСЄ почули вибух, напевно, з 82-міліметрового міномету або з гармати, на відстані приблизно 100-200 метрів на південний схід від своєї позиції. Протягом наступних двох секунд постріли зі стрілецької зброї були випущені в напрямку позиції спеціальної місії ОБСЄ. Спостерігачі відчули, як три-чотири кулі пролетіли над їхніми головами за метр-два від них. Вони негайно сховалися за (броньованими) транспортними засобами, потім сіли всередину і покинули те місце. Жоден з членів місії не отримав травм, також не були пошкоджені транспортні засоби. Патруль благополучно повернувся на свою базу в Світлодарськ о 16:00", – ідеться в повідомленні.

Нагадаємо, у четвер, 7 квітня, машину спостерігачів ОБСЄ обстріляли біля Сніжного недалеко від адміністративного кордону Донецької та Луганської областей. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції