Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд відправив за ґрати пропагандиста та бойовика "ДНР"

Зловмисник перебував у складі незаконного збройного формування "Сомалі".

Суд виніс вирок пропагандисту та бойовику "ДНР", засудивши його до п’яти років позбавлення волі.

Про це повідомляє Служба безпеки України.

Засуджений – колишній журналіст херсонських місцевих газет. У травні 2014 року він приєднався до бойовиків "ДНР" та став кореспондентом сепаратистських Інтернет-видань. Пропагандист публікував матеріали, спрямовані на дискредитацію діючої влади та зрив мобілізації, не визнавав територіальну цілісність України. У своїх текстах він також повністю підтримував проросійську ідеологію.

З жовтня 2014 року він перебував у складі угруповання "Сомалі". Він неодноразово здійснював збройні напади на підрозділи сил антитерористичної операції та правоохоронців, після чого знову повернувся до пропагандистської антиукраїнської діяльності. Чоловік неодноразово виїжджав до Росії та тимчасово анексованого Криму для отримання інструкції від кураторів антиукраїнських інформаційних кампаній.

Пропагандиста затримали у червні 2017 року при спробі в’їзду до України через Харківську область. Під час досудового слідства він надав покази щодо контактів з представниками колишньої влади, відповідальними за організацію та фінансування антиукраїнських інформаційних кампаній.

Суд визнав пропагандиста винним в участі у непередбачуваних законом воєнізованих формувань. Найближчі п’ять років він проведе за ґратами. 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції