Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Хотинській фортеці відгуляли весілля двох учасників АТО

Роман та Дарина – військовослужбовці 8 окремої гірсько-штурмової бригади.

Освідчення під обстрілами, а весілля у Хотинській фортеці. На Буковині побралися двоє учасників АТО, йдеться в ТСН.Ніч.

До весільних пар на території Хотинської фортеці звикли. Але ця особлива. Роман та Дарина лише на один день змінили звичну військову форму на святкове вбрання. Мати нареченої зізнається, її 20-річна донька від початку АТО оббивала пороги військомату. Тепер хвилюється за неї щодня.

" Зібралася і пішла сама, сама задумала, і сама поїхала", - розповідає мама нареченої.

Дівчина домоглася свого, її взяли на службу по контракту. Утім, мрію захищати батьківщину зі зброєю у руках втілити не вдалося.

"Дівчата мають право бути тільки на посадах діловода і кухарів, то я вибрала діловода", - каже Дарина Величко.

Зі своїм майбутнім чоловіком Дарина познайомилася у поїзді під час переїзду військової частини на полігон. У 22-річного Романа, командира підрозділу снайперів уже були за плечами бої у Луганському аеропорту, поблизу Щастя та Станиці Луганської. Зустрічались вони усього кілька місяців. Одружитися Роман запропонував дівчині телефоном, коли їхні позиції накривали з мінометів.

"По телефону, під обстрілами, міни падали, в кутку сидів, думав, щоб все добре закінчилося. Подзвонив ій, сказав – чуєш як у нас тут? І тут вже запропонував одружитися", - розповідає Роман Сойма.

На балконі Княжого палацу, що посеред Хотинської фортеці, наречений дає клятву вірності нареченій. Свідками церемонії стають не тільки друзі та родичі, а і туристи, які спостерігають за нареченими зі старовинних стін фортеці.

Дівчина каже, служба в АТО навчила її цінувати кожну хвилину життя.

"Що з тих зустрічей, по пару років зустрічаються та розходяться. Життя коротке, і не знаєш коли отой момент буде, коли воно закінчиться", - каже Дарина.

Молодята відпочиватимуть удома близько тижня. Відтак, обоє повернуться у розпорядження своїх підрозділів. Служитимуть до перемоги.

Залиште свій коментар

Вибір редакції