Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У взятому під контроль містечку на Луганщині спочатку злякались українських військових

Містяни не одразу зрозуміли, що відбувається.

Містечко Золоте-4 на Луганщині, яке досі частково було в сірій зоні, відтепер повністю контролюється українською владою. В усьому місті вивішують синьо-жовті прапори. У місцевому клубі військові зустрічаються з мешканцями, аби допомогти вирішити проблеми й повернути місто до повноцінного життя, йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

Кілька років у містечку Золотому-4 не було жодного прапора, а тепер два і обидва синьо-жовті. Церемонія підняття прапору тривала 10 хвилин.

Українські військові у Золотому-4 завжди були поруч. Тільки от це шахтарське поселення плавно переходить у Золоте-5, яке наразі під бойовиками. Восени 2016-го сторони домовилися – розвести озброєння із цих двох населених пунктів. Золоте-4 формально залишилося у сірій зоні.

Командир роти глибинної розвідки Олег розповів, що три тижні розвідували ситуацію  і тепер бойовикам сюди не зайти.

"Перекрили шляхи проходження диверсійно-розвідувальних груп противника до Золотого-4", - розповів розвідник.

ВідеоМістечко Золоте-4 на Луганщині відтепер повністю контролюється українською владою

Синьо-жовті над Золотим. Військові відзвітували - містечко Золоте-4 на Луганщині, яке досі частково було в сірій зоні, відтепер повністю контролюється українською владою. По всьому місту вішають синьо-жовті прапори. У місцевому клубі військові зустрічаються з людьми, аби допомогти вирішити проблеми й повернути місце до повноцінного життя. 

Містечко Золоте-4 на Луганщині відтепер повністю контролюється українською владою

Місцеві спочатку переполошились.

"По-різному ставились, але ми їх зібрали, заспокоїли,  дали гуманітарку там трохи, допомогли там медики наші", - розповідають військові.

Місцева мешканка Катерина Семенівна пояснює, що ж так налякало: "Хлопці з бородами - спочатку всі злякались, що за люди прийшли бородаті".

Сьогодні в Золотому-4 загальний збір – місцеві знову зустрічаються з військовими. Вони збираються в клубі під встановленим прапором. До місцевих жителів приїхали керівники Операції об'єднаних сил. У місцевих вже перелік питань – аби їм дали вугілля на зиму, пільги на  сплату електроенергії, дозволили безперешкодно їздити через пункт пропуску і нарешті ходити до рідних на кладовище, яке 4 роки стояло замінованим.

Кореспондент ТСН Наталя Нагорна

Залиште свій коментар

Вибір редакції