Українські військові зазнали втрат біля Донецького аеропорту. Мапа АТО
Бойовики стріляють із ракет у бік Красногорівки.
Український військовий загинув поблизу Донецького летовища / © Getty Images
Минулої доби бойовики 37 разів атакували українські позиції на Донбасі, 30 із яких проходили в темний час доби. Внаслідок цього загинув один український військовий, ще восьмеро були поранені.
Про це на брифінгу повідомив речник АП із питань АТО Олександр Мотузяник.
На Луганському напрямку бойовики атакували зі стрілецької зброї українські позиції під Станицею Луганською. Неспокійно було й біля Попасної, де терористи застосували крупнокаліберні кулемети.
На Донецькому напрямку, в районі Світлодарської дуги, бойовики стріляли з станкового гранатомета та великокаліберного кулемета поблизу Луганського. Неприцільні обстріли збоку бойовиків були зафіксовані на північних та західних околицях Горлівки зі стрілецької зброї та крупнокаліберних кулеметів.
Обстрілів зі стрілецької зброї, станкових автоматів та підствольних гранатометів велися поблизу Красногорівки та Мар'їнки. Як повідомили у СЦКК, бойовики о 2:30 ранку із реактивної артилерії стріляли в бік Красногорівки, дислокуючись у Старомихайлівці. За попередніми даними, терористи не влучили в ціль: житлові райони та позиції українських військових не постраждали внаслідок запуску ворожих ракет.
Мапа АТО на 15 листопада 2015 року / © Інформаційно-аналітичний центр РНБО
Минулої доби найгарячіше було поблизу Донецького аеропорту, де бойовики обстріляли українські укріплення поблизу Авдіївки з 120-міліметрових мінометів, які бойовики замаскували в одному із парків Донецька. Саме тут загинув один український боєць і ще восьмеро отримали поранення.
Як повідомив Мотузяник, у районі Донецького летовища минулої доби бойовики влаштували 23 збройні провокації.
На Маріупольському напрямку, поблизу Широкиного, працювали ворожі снайпери.
Мотузяник зазначив, що польотів ворожих безпілотників зафіксовано не було.
Нагадаємо, що ОБСЄ відзвітувала про гарячі точки на Донбасі.