В Україні вшанували героїчних прикордонників, які віддали життя в зоні АТО

Нагороди від держави отримали їхні рідні.

Батьки, вдови і діти загиблих у зоні АТО прикордонників отримали медалі, погони та нагороди. За останній роки свої життя на сході країни поклали 67 службовців ДПСУ, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Погони підполковника за Євгена Пікуса отримала мама Ганна Феодосіївна. В одному бою її син витяг двох своїх поранених бійців, а в наступному загинув сам. Його група зупинила російських диверсантів на кордоні в Луганській області – тоді українських прикордонників розстрілювали з території Росії з мінометів, бронемашин та гвинтокрилів. Загинули четвро, поранено троє, але ворога вони не пропустили. "Дозвольте вклонитися вам, подякувати за все-все, що ви зробили для нашої держави, що ви виховали таких дітей. Слава Україні", - сказав перший заступник голови Держприкордонслужби Василь Серватюк.

ВідеоРідним загиблих у зоні АТО прикордонників вручили нагороди

Українські прикордонники кілька діб билися у повному оточенні на околиці Луганська – терористи та російські найманці з житлових будинків розстрілювали з гранатометів та кулеметів неукріплені будівлі штабу. Прикордонники разом зі ЗСУ тримали оборону в Луганській та Донецькій областях. Герой України В'ячеслав Семенов загинув поблизу Дебальцевого – погони за сина отримав старенький батько. "Він сказав, що коли Батьківщина потребує – я піду захищати Батьківщину", - пригадує він слова свого сина.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Залиште свій коментар