Згоріли на роботі. Як на Донбасі знищують ватажків терористів. Інфографіка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Більшість знищених терористів було вбито саме шляхом закладання вибухівки у тих місцях, де вони часто бували.

За останні кілька років були вбиті або загинули з десяток терористичних ватажків різного калібру, які керували бойовиками на окупованому Донбасі.

Так, у списку вбитих є сім відомих імен. Останній вбитий - головний терорист "ДНР" Олександр Захарченко. Його підірвали 31 серпня 2018 року у центрі окупованого Донецька. Бомба вибухнули поблизу кафе "Сепар", в якому перебував ватажок донецьких терористів.

Наступний вбитий терорист - Арсеній Павлов, відомий як "Моторола". 16 жовтня 2017 року його підірвали у ліфті будинку, в якому він проживав.

Ватажки бойовиків, вбиті, інфографіка
ТСН.ua

Командир батальйону бойовиків "Сомалі" Михайло Толстих "Гіві" загинув вранці 8 лютого 2017 року в своєму кабінеті у Донецьку. Спрацював вибуховий пристрій.

18 травня 2018 року загинув командир відомої терористичної бригади бойовиків "Пятнашка" Олег Мамієв з прізвиськом "Мамай". Цього бойовика було знищено у гарячій точці - так званій промці в Авдіїві.

19 вересня 2016 року було вбито лідера харківської терористичної організації "Оплот" Євгена Жиліна. Вбивство сталося у ресторані "Ветерок" на території елітного селища Горки-2 в Одинцовському районі Московської області. Повідомляється, що кілер чекав на свою жертву за столиком в ресторані і відкрив вогонь, щойно той увійшов.

У травні 2015 року було вбито ватажка банди "Призрак" Олексія Мозгового. Він загинув унаслідок обстрілу його кортежу на трасі Луганськ-Алчевськ. Дії та заяви Мозгового йшли врозріз із командами з Кремля. Тож санкція на вбивство, швидше за все, була видана російським керівництвом невизнаних "республік". 

У грудні 2015 року ватажка "Першого казачого батальйону у "ЛНР" Павла Дрьомова підірвали у власному авто. Дрьомов потрапив у немилість до російського керівництва бойовиків, був свідомий цього і знав про можливі наслідки. Крім того, відомо, що  його "казачки" готувалися оголосити недовіру "уряду республіки". 

Ще двоє терористів померли нібито своєю смертю. Це один з колишніх лідерів сепаратистів "ДНР" Володимир Макович, який помер 12 березня 2017 року. Відомості про причини смерті 54-річного терориста надходили різні. Одні російські ЗМІ повідомляли, що він помер через "пухлину головного мозку", інші писали про проблеми з серцем. Макович відомий тим, що першим проголосив "Донецьку народну республіку" в залі засідань Донецької регіональної адміністрації в квітні 2014 року. Через кілька місяців, у липні 2014 року очолив "народну раду ДНР", а згодом Макович увійшов до складу тимчасового уряду. Пізніше Макович деякий час був главою так званого "парламенту" сепаратистського республіки.

27 січня 2017 року стало відомо про смерть колишнього ватажка луганських бойовиків Валерія Болотова у власній квартирі у Москві. Причиною смерті називали серцевий напад. Болотов був першим "народним губернатором ЛНР", який брав активну участь у захопленні будівлі СБУ. Пішов "у відставку" у серпні 2014 року, поступившись місцем Ігорю Плотницькому. Пізніше скаржився у ЗМІ на те, що його усунули від влади в результаті змови.

Залиште свій коментар

Вибір редакції