Відведення танків і відновлення інфраструктури Донбасу. Дайджест АТО

Дата публікації
Перегляди
1763
Поділитись:
WhatsApp
Viber

У разі потреби озброєння може бути повернуто до лінії розмежування менш ніж за годину.

20 жовтня у зоні проведення антитерористичної операції не зафіксовано порушень Мінських домовленостей.

Про це у Facebook інформує прес-центр АТО.

Сьогодні на дебальцівському напрямку розпочалася реалізація другого етапу відводу танків, мінометів калібром до 120 мм та артилерійських систем калібром менше 100 мм. Протягом дня до визначених місць розташування направлено близько 60 танків, які виведені від лінії розмежування більше ніж на 15 кілометрів. У разі потреби озброєння може бути повернуто до лінії розмежування менш ніж за годину.


Продовжуються заходи щодо відновлення інфраструктури Донбасу. За сприянням офіцерів цивільного військового співробітництва в населений пункт Луганське, що в Артемівському районі, для дитячого садка, який постраждав від обстрілів, було доставлено скло для вікон.

Нагадаємо, що напередодні бойовиків "ЛНР-ДНР" викрили у порушенні виведення озброєння із зони АТО. До того ж співробітники ОБСЄ поскаржились, що бойовики "ЛНР" знову не допустили їх до прикордонних пунктів на кордоні з РФ.

День, 20 жовтня у зоні проведення антитерористичної операції пройшов без порушень Мінських домовленостей. Сьогодні, на д...

Posted by Прес-центр АТО on Tuesday, October 20, 2015

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1763
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація