Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Волкер назвав ситуацію на Донбасі міждержавним конфліктом

Це конфлікт, в якому Росія розміщує свої сили на території України - наголосив дипломат.

Спецпредставник Держдепу США з питань України Курт Волкер назвав ситуацію на Сході України "конфліктом між державою і державою".

Про це пише "Радіо Свобода".

"У випадку з Україною те, що ми бачимо – це не етнічний конфлікт, це не місцевий конфлікт, це не громадянська війна, це не конфлікт між росіянами та українцями. Це конфлікт між державою і державою", – зауважив Волкер.

"Це конфлікт, в якому РФ розміщує свої сили на території України. Її звинуватили в анексії Криму – незаконній анексії, яку, на мою думку, ніхто з держав не визнає. І щось подібне відбулося у східній Україні", – додав представник Держдепу.

Фотогалерея Муженко прийняв Волкера і Йованович для розмови про АТО і співпрацю з США (3 фото)

На його думку, для вирішення цієї проблеми США пропонують – разом з Францією, Німеччиною, Україною та іншими країнами – розгорнути миротворчі сили ООН, які створять безпечну ситуацію на Донбасі і забезпечать умови, за яких можуть бути виконані Мінські угоди.

ВідеоКурт Волкер заявив, що самопроголошені "ДНР" та "ЛНР" мають зникнути

На дискусії в "Hudson Institute" він зазначив, що так звані республіки створила Росія, аби замаскувати свою роль у конфлікті і зміцнити протистояння. Вони не відповідають українській Конституції і не мають права на існування.

Курт Волкер заявив, що самопроголошені "ДНР" та "ЛНР" мають зникнути

Нагадаємо, 14 травня, на Донбас прибув спеціальний представник США щодо України Курт Волкер.  Він розкритикував пропозицію РФ щодо миротворців на Донбасі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції