Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Замість блокпостів на Донбасі поліція створить понад 100 додаткових мобільних патрулів

Патрулі виконуватимуть як військові, так і цивільні завдання.

На Донеччині та Луганщині зменшать кількість стаціонарних блокпостів поліції, а замість них створять 106 додаткових мобільних патрулів – 68 піших та 38 на автотранспорті. Це дозволить збільшити поліцейську присутність у віддалених населених пунктах.

Про це сьогодні, 10 травня, повідомив заступник голови Національної поліції Костянтин Бушуєв під час робочої наради в Бахмуті щодо взаємодії поліцейських підрозділів в рамках операції Об’єднаних сил.

"Усі блокпости, які увійшли в систему нової дислокації, у плановому порядку будуть переобладнані. На них мають бути забезпечені належні умови для пропускного режиму та несення служби. Крім того, особовий склад, який несе службу на блокпостах, пройде спеціальну підготовку", - сказав Бушуєв.

Першими, вже в червні, будуть переобладнані два блокпости на Донеччині - в Покровському та Слов’янському районі.

Патрулі виконуватимуть як військові, так і цивільні завдання. Цивільні - передбачають виїзди на виклики громадян, охорону громадського порядку, задіяння в роботі мобільних блокпостів, а також у реалізації режимів, які визначені законом "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях".

"Ми зможемо збільшити щільність нарядів, підвищити оперативність реагування на зміни в оперативній обстановці та протиправні прояви. Зокрема, краще протидіяти витоку зброї у мирні регіони та надавати якісні поліцейські послуги навіть у віддалених населених пунктах", - зазначив Бушуєв.

На блокпостах та в додаткових нарядах будуть нести службу придані сили спільно з місцевими поліцейськими.

У поліції зазначають, що за три місяці на блокпостах Донеччини перевірили 190 тисяч одиниць транспорту та півмільйона громадян. Під час стоп-контролю виявили 187 кримінальних правопорушень, задокументували 53 факти вилучення нелегальної зброї та боєприпасів, притягнули до відповідальності 38 учасників незаконних збройних формувань.

Залиште свій коментар

Вибір редакції