Житель Донецька намагався провезти в "ДНР" 240 тис. грн

Чоловік сховав гроші в підкладці барсетки.

Прикордонники виявили 240 тис. грн у жителя Донецька, який намагався ввезти їх на тимчасово окуповану територію. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

В суботу на контрольному пункті в'їзду-виїзду "Маріїнка" на лінії розмежування прикордонники Краматорського загону вивели із загального потоку для додаткової перевірки автомобіль "Опель".

за Причиною перевірки стала оперативна інформація про можливе прихованому переміщенні коштів громадянином України, мешканцем Донецька, яку прикордонники отримали напередодні.

"Інформація підтвердилася, так як прикордонно-митна оглядова група виявила під час перевірки в конструктивних особливостях автомобіля в салоні автомобіля у ніші під відділення для рукавичок, в барсетці під підкладкою майже 240 тис. гривень", - йдеться в повідомленні.

Громадянин разом з виявленими засобами в установленому порядку передано правоохоронним органам для з'ясування обставин перевезення грошей.

Нагадаємо, Служба безпеки України затримала в Маріуполі Донецької області групу з 17 осіб у військовій формі і без документів. У групи в наявності був цілий арсенал зброї - автомати, гранати, кулемети та багато іншого.

Залиште свій коментар

Наступна публікація