Aston Martin випустить лімітовану серію шпигунських машин Бонда

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Автомобіль буде коштувати 3,5 мільйона доларів.

До 2020 року Aston Martin налагодить виробництво легендарної моделі DB5, яка засвітилася в низці фільмів про Джеймса Бонда. Автомобіль оснастять шпигунськими гаджетами і випустять лімітованою серією – 25 штук.

Aston Martin DB5_2

Серед іншого Aston Martin DB5 обладнують номерами, які порвертаються, повідомляє Motor. Машина буде виключно колекційним екземпляром, так як її не можна буде експлуатувати на дорогах загального користування.

Попередня вартість автомобіля: 3,5 мільйона доларів.

Aston Martin DB5

Новий Aston Martin DB5, побудований у співпраці з кінокомпанією EON Productions, буде забарвлений тільки в сріблястий відтінок Silver Birch, як оригінальний автомобіль з фільму.

Вперше автомобіль з'явився у стрічці "Голдфінгер" 1964 року. Після цього його знімали ще в шести фільмах: "Кульової блискавки" (1965), "Золотому оці" (1995), "Завтра не помре ніколи" (1997), Казино "Рояль" (2006), 007: Координати "Скайфолл" (2012) та "007: Спектр" (2015).

Aston Martin DB5_1

Раніше згадувалося, що літучий концепт Aston Martin вже називають новим авто Бонда. Новий концепт компанія розробила спільно з Rolls-Royce.

ВідеоЛетючий концепт Aston Martin уже називають новим авто Бонда

В Aston Martin розробили концепцію літака, який в майбутньому допоможе розвантажити вулиці великих міст. Концепт VTOL обладнаний склом із доповненою реальністю, яке у режимі реального часу відображає важливу інформацію.

Летючий концепт Aston Martin уже називають новим авто Бонда

Вибір редакції