Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За замовленням одного їз постійних покупців бренду компанія створила єдину версію Aston Martin V8 Cygnet.

Компактна модель Cygnet елітного британського бренду випускалася з 2011 по 2013 роки і не набула великого поширення. Навіть у самій Англії тоді нарахували лише 143 проданих автомобіля. Вартість сітікара становила 38 290 тисяч доларів, що робило машину найдоступнішою в модельному ряду бренду, але в три рази дорожче аналога Toyota iQ. І тепер дуже дивно, що в компанії рішуче взялися за створення єдиного екземпляра мініспоркара на замовлення одного з клієнтів.

Створювався Aston Martin V8 Cygnet на базі Vantage S попереднього покоління, але має серйозно перероблену підвіску з подвійним поперечним важелем. Найбільш непростим завданням для конструкторів було встановити автоматичну коробку передач Speedshift і змусити її працювати в більш швидкому режимі, у відповідності з невеликою масою машини.

Aston Martin V8 Cygnet
AutoCar

Під капотом у попереднього Cygnet розміщувався 1,3-літровий чотирициліндровий двигун, а ось нова версія отримала 4,7-літровий V8 від того ж Vantage S, а також ковші-крісла Recaro і фірмові килимки в двомісному салоні.

Aston Martin V8 Cygnet
AutoCar

В обробці інтер'єру використали багато вуглеволокна на приладовій панелі і дверних картах. Деякі елементи перекочували від родинного Vantage, включаючи кнопки R/N/D від Aston в акуратній стійці приладової панелі. Серійна версія мала стандартний салон, схожий на Toyota iQ.

Aston Martin V8 Cygnet
AutoCar

З новим зовнішнім виглядом і потужною силовою установкою під капотом Aston Martin V8 Cygnet цілком відповідає своєму імені. До того ж розгін до перших 96 кілометрів на годину у малюка займає 4,2 секунди, а максимальна швидкість складає 270 км/годину.

Aston Martin V8 Cygnet
AutoCar

В компанії не говорять про те скільки довелося заплатити замовнику за унікальний автомобіль, більш того, той зажадав повністю ексклюзивне право на подібний мініспорткар і світ не побачить жодної копії Aston Martin V8 Cygnet.

Нагадаємо, що Aston Martin спільно з Rolls-Royce розробили новий концепт літака, який в майбутньому зможе працювати як таксі і розвантажити вулиці великих міст від автомобілів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції