"Укргазвидобування" заявило про арешти власних рахунків

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Відповідну постанову ухвалили, згідно з судовим рішенням через позов ТОВ "Центр фінансового лізингу".

У компанії "Укргазвидобування" заявили про примусове стягнення судом понад 261 млн грн.

Як повідомляється на сайті компанії, причина – порушення компанією "Карпатигаз", як оператором за договором спільної діяльності, своїх зобов’язань за договором лізингу перед "Центром фінансового лізингу". 

В "Укргазвидобуванні" нагадали, що Арбітражний інститут торгової палати у Стокгольмі розірвав 11 липня цього року угоду між "Карпатигаз" і Misen Enterprises AB. Про це свідчить виконавче провадження відділу примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України від 17 серпня 2018 року.

Зокрема, рішення ухвалено відповідно до судового рішення через позов «Центру фінансового лізингу» солідарно до всіх учасників договору. "Проте станом на 20.08.2018 року арештовано лише рахунки Укргазвидобування. "Укргазвидобування" здивовано швидкістю ухвалення рішень як з боку суддів, так і з боку Державної виконавчої служби щодо видачі документів, спрямованих на блокування рахунків і стягнення коштів лише з одного з учасників договору СД – Укргазвидобування, що відбулося протягом одного дня", - наголосили у заяві.

Нагадаємо, за 2017 рік "Укргазвидобування" збільшило чистий прибуток в 2,6 раза (на 18,552 млрд грн) порівняно з 2016 роком - до 30,472 млрд грн, чистий дохід - на 36,4% (на 20,51 млрд грн), до 75,92 млрд грн, валовий прибуток - в 2,2 раза, до 42,62 млрд грн.

Зазначимо, 100% акцій "Укргазвидобування" належить НАК "Нафтогаз України".

Компанія "Укргазвидобування" забезпечує близько 75% загального видобутку газу в Україні. 

Вибір редакції