Електрофуру Daimler будуть тестувати разом з Tesla Semi

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дві вантажівки німецької марки передали для випробувань різним компаніям в Америці.

Компанія Daimler Trucks доставила перші електрофури Freightliner eCascadia своїм клієнтам в Америці.

Вантажівки будуть використовувати під наглядом, а масове виробництво заплановано на 2021 рік, пише Electrive.

Відомо, що діапазон eCascadia становить до 400 км, а потужність – близько 537 кВт. Батареї мають загальну потужність 550 кВт-год. Вони заряджаються на 80% за 1,5 години. електрофура Daimler розрахована на допустиму загальну вагу 15 тонн.

Судячи з повідомлення, перші два автомобілі eCascadia для клієнтів були побудовані в науково-дослідному центрі в Портленді. Вони є частиною парку інноваційних технологій Freightliner, який контролює інтеграцію електричних вантажівок у роботу великих компаній.

На етапі випробувань електрофури Daimler можуть зіткнутися з Tesla Semi – обидві вантажівки будуть використовуватися перевізниками Penske Truck Leasing та NFI у Південній Каліфорнії.

Під час випробувань і Daimler, і Tesla повинні "у польових умовах" з'ясувати, наскільки електрофури готові для використання у повсякденності. Насамперед це стосується показників часу зарядки і дальності ходу під час різних навантажень.

Daimler має намір використовувати відгуки причетних компаній, щоб внести подальші поліпшення, перш ніж вантажівка надійде у серійне виробництво.

У перспективі парк інновацій Freightliner повинен збільшитися до 30 автомобілів.

Раніше згадувалося, що Samsung буде поставляти батареї для електрофур Volvo. Компанії домовилися створити "найнадійнішу у світі транспортну систему".

Залиште свій коментар

Вибір редакції