Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Bentley Flying Spur перейде на гібридні технології

Преміальний седан отримає силову установку від Porsche Panamera 4 E-Hybrid

Перший гібридний седан Bentley був помічений під час тестів у Великобританії і відразу ж виявив свою гібридність. Як зазначив сам фото-шпигун, на боці автомобіля розташовувалося дві кришки паливного бака.

Bentley
AutoCar

На думку експертів AutoCar, Bentley Flying Spur стане гібридом і отримає бензиново-електричну установку від Porsche Panamera 4 E-Hybrid. А значить це буде 2,9-літровий агрегат, замість 3-літрового, як у Porsche Cayenne E-Hybrid і інших моделях Volkswagen Group.

Bentley
AutoCar

У Bentley відмовилися коментувати ці питання, але експерти припускають, що пов'язан такий вибір з більшою потужністю самого мотора. Завдяки великому колінчастому валу він видає збільшену потужність. У Panamera вона становить 456 к. с. і 516 Нм. Запас ходу на електриці скоріше за все складе до 48 км.

Поява гібридної версії Bentley Flying Spur це частина програми виробника щодо переходу на більш екологічно чисті агрегати, щоб в майбутньому відповідати жорстким рамкам викидів як в Англії, Європі, так і в Китаї. До 2025 року компанія переведе на гібридні технології більшу частину своїх моделей і повністю відмовиться від дизельних версій.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції