Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Безпілотники навчать реставрувати дрібні дорожні дефекти

Концептуальний безпілотник вміє знаходити початкові тріщини в асфальті і відновлювати їх.

Пілотний проект представлено британськими розробниками Університету Лідса. Спеціальні літальні апарати у вигляді дронів зможуть без проблем за один день латати дрібні дефекти на дорогах. Про це повідомляє Spiegel Online.

Дрони виявляють ушкодження дороги за допомогою камер автоматично, потім слідують до тріщини і виправляють її використовуя технологію, схожу на роботу 3D принтера. У перспективі проект "Erkennen und Flicken" ("Розпізнавання та виправлення") зможуть виявити навіть найменші отвори на дорожньому покритті і виправити їх "розумним ремонтом" перш ніж вони стануть справжньою проблемою, як пояснює Рауль Фуентес з Університету Лідса.

Тим не менш, технологія, як і раніше, є більш концептуальною, хоча дрон вже готовий до роботи. У першу чергу необхідно довести його вартість до адекватної, щоб використання роботів було вигідніше найманих робітників.

До того ж проект є частиною глобальної програми, покликаної допомогти містам відновлювати себе. Інші створювані вченими безпілотні літальні апарати призначені для виявлення пошкоджень розбитих вуличних ліхтарів або контролю і ремонту трубопроводів.

Нещодавно ми писали про те, що в компанії BMW тестують новий томограф для відображення автомобілів в тривимірному вимірюванні. Це дозволить максимально наближати кожну деталь для детального розгляду та аналізу пошкоджень.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції