Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Mitsubishi буде роздавати каву в обмін на дані про керування автомобілем

Японський виробник запустив в Америці новий сервіс по збору даних.

Новий додаток від Mitsubishi дозволить обмінювати інформацію про стиль керування транспортним засобом на різні бонуси. Поки що такий сервіс буде працювати тільки в Америці. Про це повідомляє Engaget.

Сервіс буде моніторити дані про стиль їзди, прискорення, місцезнаходження та маневри. Якщо власник дотримується обмежень швидкості, не використовує аварійне гальмування, то буде отримувати знижки на заміну масла і на автомобільні аксесуари. До кінця року виробник планує розширити спектр стимулів за допомогою безкоштовних чашок кави і подарункових карток.

Все було б чудово, якби не ймовірність того, що страхові компанії теж отримають доступ до даних і зможуть використовувати їх для створення якісних моделей ризику, коригувати премії для користувачів і визначати індивідуальні тарифи.

Раніше подібні сервіси намагалися запустити самі страхові компанії та уряд, але вони не знайшли відгук у водіїв. Подібна пропозиція від автовиробника надійшла вперше.

Нагадаємо, що в Україні оголошено старт продажів нового компактного кросовера Mitsubishi Eclipse Cross. Він пропонується в трьох комплектаціях і з одиним 1,5-літровим мотором потужністю 150 к.с.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції