Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У мережі з'явилися зображення з візуалізацією хетчбека в новому дизайні, який відповідає останній концепції компанії.

Чутки про появу нового покоління хетчбека Mitsubishi Mirage (Colt) доповнилися зображеннями автомобіля в 3-D і новою інформацією. За деякими даними, які потрапили до порталу Motor, хетчбек отримає в основу платформу від Renault Clio в рамках альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi.

Mitsubishi Mirage

У розпорядження видання потрапили фотографії візуалізації нового дизайну хетчбека під назвою Concept MRG, де можна помітити гармонійне впровадження нової концепції дизайну бренду в образ Mitsubishi Mirage. Автор Габор Фаркас черпав натхнення з "Robust & Ingenious" - концептуального напрямку компанії. Враховуючи основу у вигляді Renault Clio, компактний Mitsubishi Mirage цілком може мати розміри 4 157 мм довжини 1 758 мм ширини і 1 447 мм висоти.

Mitsubishi Mirage

Передня частина та деталі салону нагадують про Eclipse Cross. На кормі ж з'являються риси концепції e-Evolution з діодною смугою, яка об'єднує задні ліхтарі.

Нагадаємо, що представництво компанії в Україні офіційно оголосило старт продажів компактного кросовера Mitsubishi Eclipse Cross.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції