Названа трійка найдорожчих авто сучасності

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Названа трійка найдорожчих авто сучасності

Associated Press

Їхня вартість просто вражає.

Складений рейтинг топ-3 дорогих сучасних автівок.

Як правило, ціна унікального ретро-автомобіля може обчислюватися десятками мільйонів доларів. Але і деякі сучасні ексклюзивні спорткари недешево обходяться своїм власникам.

Пальма першості дісталася Bugatti La Voiture Noire. Його вартість оцінюється в 19 мільйонів доларів.

Автомобіль створили на честь 110-річного ювілею компанії. Унікальний екземпляр був проданий задовго до завершення збирання. Власник отримає свій суперкар тільки в 2021 році. Під капотом встановлений стандартний мотор Bugatti потужністю 1500 к.с. Його максимальна швидкість становить 420 км/год.

На другому рядку розташувався Rolls-Royce Sweptail, проданий за 13 мільйонів доларів.

У його обробці широко використовувалися високоякісні матеріали, які застосовуються в будівництві елітних морських яхт. Точних даних про силову установку купе немає. "Стандартний" Phantom оснащується 7,0-літровим мотором потужністю 500 сил.

Своєрідна "бронза" належить Bugatti Centodieci. Його вартість складає дев'ять мільйонів доларів.

На відміну від двох попередніх автомобілів, планується побудувати не один, а одразу десять екземплярів моделі. Це неминуче знизило її вартість. Всі автомобілі були розпродані задовго до початку виробництва.

Ця модель має 8-літровий двигун з турбонаддувом, потужність становить понад 1500 к.с.. Авто розганяється до "сотні" за 2.5 секунди, а максимальна швидкість становить 380 км / год.

Наступна публікація