По General Motors б'є страйк. Концерн і профспілки домовляються про "сильне майбутнє"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Автогігант прокоментував ситуацію.

Пішов третій тиждень страйків на заводах General Motors в Америці і помітних зрушень у переговорах між компанією і працівниками не спостерігається.

Тим не менш, сторони, начебто, йдуть на компроміс, пише AutoWeek з посиланням на джерела всередині компанії.

У повідомленні говориться, що GM і профспілка United Auto Workers (UAW) продовжують переговори про нову колективну трудову угоду.

"Угода має створити сильніше майбутнє для співробітників і компанії", - кажуть у GM.

Від 16 вересня робота заблокована у десятках філій автогіганта у Сполучених Штатах через конфлікт на ґрунті невідповідності заробітної плати та виконуваної роботи. Є й інші причини невдоволення робітників.

Видання повідомляє, що це перший загальнонаціональний страйк GM за дванадцять років. Він обійшовся компанії у сотні мільйонів доларів. Близько 48 тисяч співробітників приєдналися до кампанії.

Відео Понад 50 тисяч працівників компанії General Motors оголосили страйк

Виробництво "Шевроле" та "Каділлаків" під загрозою. Працівники американського автомобільного концерну General Motors оголосили загальнонаціональний страйк. На роботу не вийшли понад 50 тисяч працівників і таким чином зупинили виробництво на 33 заводах.  

Понад 50 тисяч працівників компанії General Motors оголосили страйк

Нагадаємо, що Mercedes оштрафували майже на мільярд доларів за "недбалість". Компанія пожинає наслідки дизельного скандалу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції