Складено список найбезпечніших автомобілів для подорожей

Складено список найбезпечніших автомобілів для подорожей

Тут знайшлося місце для п'яти моделей.

Фахівці склали список найбезпечніших та найнадійніших моделей автомобілів 2020 року, які ідеально підійдуть для подорожей.

Про це йдеться в Travelers Today.

Як відомо, через постійне перебування в дорозі виникають певні ризики, які можуть дорого коштувати. Звичайно, що безпека залежить від водія, але у надійному авто можна почувати себе спокійніше.

Відкриває список Chevrolet Bolt EV.

media.chevrolet.com

Ця модель є одночасно безпечною та економічною, але має високу ціну, яка починається від 30 тисяч доларів. Також тут відсутній адаптивний круїз-контроль, а системи активного безпечного водіння потрібно встановлювати за окремо плату. Проте він має чудову можливість керувати ним за допомогою однієї педалі.

Національна адміністрація безпеки дорожнього руху (NHTSA) поставила Chevrolet Bolt оцінку 5,0 з 5,0 за загальну безпеку. NHTSA також дала йому 4,0 на тестуванні на фронтальне зіткнення, 5,0 на тесті бічного удару та 5,0 на тесті на перекидання. Загалом, це одна з найбезпечніших машин.

Далі йде Toyota Prius.

Associated Press

Це гібридний автомобіль, який працює як на газі, так і на електроенергії. У середньому він коштує близько 25 000 доларів. Prius є одночасно надійним та безпечним транспортним засобом для тривалих поїздок на автомобілі в усій країні.

NHTSA також поставила Prius оцінку 5,0. Він набрав 4,0 на фронтальному зіткненні, 4,0 на тестуванні на перекидання та 5,0 на бічному ударі.

Цей транспортний засіб може вмістити до п’яти пасажирів та має 121 кінську силу за 5 200 оборотах на хвилину. Також відзначається, що Prius – це ідеальний автомобіль для економії на бензині під час подорожей на великі відстані.

Honda HR-V – одна з найдешевших машин у цьому списку, яка в середньому коштує близько 24 тисяч доларів.

motor1.com

Якщо ви подорожуєте з обмеженим бюджетом, але все-таки потрібен надійний і комфортний автомобіль, щоб проїхати країною, то Honda HR-V EX 2020 року – те, що потрібно.

HR-V має низку різних версій, які пропонують безліч обладнання на вибір, а також він має п’ять різних варіантів внутрішнього планування, що дає безліч способів зберігати речі під час подорожі. Автомобіль також отримав 5,0 з 5,0 за безпеку, 4,0 на тесті лобового зіткнення, 4,0 на тестуванні на перекидання та 5,0 на боковому ударі.

HR-V також може вмістити до п’яти людей та має 141 кінську силу за 6 500 об/хв. Цей автомобіль називають одним з найкращих автомобілів для подорожей, і він може похизуватися досить високими оцінками щодо безпеки.

Subaru Crosstrek Limited має середню ціну 26 тисяч доларів і відзначається своїм комфортом та задоволенням від їзди у ньому.

Subaru відомий створенням надійних туристичних автомобілів, і Crosstrek ще один приклад цього. Автомобіль має велику вартість перепродажу, але є дуже надійним автомобілем у поїздках. Тут є багато місця для п’яти пасажирів та вантажу.

Subaru Crosstrek отримав 5,0 з 5,0 за загальну безпеки, 4,0 у тестуванні на фронтальне зіткнення, 4,0 у тесті на перекидання та 5,0 у тесті на боковий удар.

Замикає список Ford Mustang GT, який доступний у кузовах купе чи кабріолет, що є приємною особливістю, коли ви їдете у відпустку в якесь спекотне місце протягом літа, і коштує 34 тисячі доларів.

Також цей автомобіль не має високих показників комфорту. Це, звичайно, необхідно, коли ви намагаєтеся уникнути травм спини, пов’язаних із подорожами.

Як і всі машини з цього списку, Ford Mustang GT має 5,0-зірковий рейтинг краш-тестів на Kelley Blue Book. Це означає, що він отримав 5,0 зірок від NHTSA за фронтальне зіткнення, бічний удар та перекидання.

Раніше німці склали рейтинг вживаних кросоверів, які вражають своєю надійністю.