Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Для родини Героя Небесної Сотні всім селом безплатно збудували нову хату

Ігор Ткачук загинув торік 20 лютого на Майдані в Києві від пострілу в голову.

У селі Велика Кам'янка Коломийського району на Івано-Франківщині для сім'ї загиблого активіста Майдану Ігоря Ткачука звели безплатно новий будинок.

Ігорю було 38 років. Він загинув торік 20 лютого на Майдані в Києві від пострілу в голову, пише "ВВС Україна". У нього залишилися дружина і троє дітей - двоє синів і донька.

Вдова Героя Небесної Сотні розповідає, що він поїхав на Майдан, коли вже знав, що там убивають людей. А гроші на дорогу позичив.

"Я не пускала його. Казала, щоб не їхав, тому що я бачила, що його можуть вбити, я розуміла це добре. А він мені сказав: "Ми з тобою вже набідувалися, хочеш, щоб ще діти так бідували?" - згадує Марія Ткачук.

Родина Ткачуків мешкала у старенькій сторічній хатині. Після смерті чоловіка родині дуже допомогли односельці.

Будівництво нової хати ініціював місцевий підприємець Мирослав Адамський. Він допомагав із похороном і першим заговорив про будівництво.

"У мене є знайомий архітектор. Я пішов до нього і спочатку поговорив, чи не міг би він безплатно зробити проект. Він погодився, дав типові проекти. І я приніс, нагло Марійці дав і кажу: "На. Тобі ніч на роздуми. З дітьми гортай. Показуєш пальцем - і ми то будемо розробляти". Ну, вона тикнула пальцем", - розповідає Мирослав Адамський.

Хату будували за спонсорські гроші: допомога надходила з-за кордону, чим могли, допомагали підприємці, будівельні фірми і заводи області. Робітники працювали безкоштовно.

хата для родини загиблиго майданівця Ігоря Ткачука
kavkazec.su
Загиблий Ігор Ткачук мріяв про схожий будинок, лише меншого розміру

Родина й досі не може повірити в те, що має новий будинок.

"Коли майстри вже закінчили роботу всередині і ми там прибирали, мили сходи, то не вірилося, що ми це робимо в себе вдома, що ми не прийшли до когось і допомагаємо", - ділиться враженнями Іванка, дочка Ігоря.

А Марія Ткачук розповідає, що її загиблий чоловік мріяв звести майже такий самий будинок, але меншої площі.

"Планування майже те саме, хіба за розміром мав бути менший будинок. А так - то такий будинок. Ще не віриться: ходжу по хаті, і здається, що це не наша хата", - розповідає Марія Ткачук.

хата для родини загиблиго майданівця Ігоря Ткачука
kavkazec.su
Марія Ткачук і досі не вірить, що має нове помешкання

Нагадаємо, рік тому в День Святого Валентина на Майдані в Києві зіграли весілля. Як склалася доля подружжя, читайте на сайті ТСН.ua за цим посиланням.

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції