Легендарний "кіборг" Кузьміних розповів про перспективи повернення Донбасу

Військовий переконаний, що відділяти цей регіон не можна.

Легендарний український комбат-"кіборг" Олег Кузьміних, який до останнього разом із іншими солдатами обороняв Донецький аеропорт, а після – потрапив у полон до донецьких бойовиків, за рік після тих буремних подій переконаний, що відділяти Донбас не можна.

Про це "кіборг" розповів в інтерв'ю ВВС Україна.

Водночас, за його словами, звинувачувати мешканців буремного Сходу у тому, що вони вважають, ніби решта українців живе неправильно, не можна.

"Ставлення складне. Тому що ти розумієш, що вони знаходяться під дією пропагандистської машини Російської Федерації… Тут питання більше до нас, чому ми не змогли донести до них наше бачення розвитку країни. Не можна їх звинувачувати у тому, що вони вважають, ніби ми живемо неправильно", - вважає Кузьміних.

При цьому ставлення до бойовиків, підкреслює військовий, є категоричним – як до воєнного супротивника, з усіма наслідками.

"Водночас мені хотілося б, щоб, коли закінчиться війна (не можу назвати це АТО), ми змогли повернути цю частину території не лише фізично, а й у серцях та головах людей, які там живуть… Відділяти частину країни було б неправильно. Це наша країна і над цим треба працювати", - наголосив "кіборг".

Нагадаємо, що 19-20 січня впали останні бетонні перекриття Донецького аеропорту, будівлі, яку цілих 242 дні героїчно захищали українські воїни. Під завалами терміналу загинув 51 "кіборг".

Родичі загиблих хочуть звернутися до влади, щоб 20 січня оголосили в Україні Національним днем пам'яті легендарних "кіборгів".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: