Прогноз на 2014 рік: перебудова, шторм та історичні зміни

Дата публікації
Перегляди
68к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Прогноз на 2014 рік: перебудова, шторм та історичні зміни

Через кілька років про 2014-2015 роки будуть говорити як про початок нової ери в світовій політиці. Ми будемо свідками історичних подій.

Шановні пасажири, прохання пристебнути ремені - ми входимо в зону турбулентності. Світлячки, якими ви любувалися , - це зенітний вогонь. Вас вітає екіпаж нічного бомбардувальника. Прохання зберігати спокій до повного закінчення бомбометання...

Після короткого перепочинку 2013 ми вступаємо в дворічний період турбулентності, в період шторму. 2014 - рік врожаю і жнив. Рік Іспиту. Без перебільшення рік можна назвати Роком Великих Скандалів і Криз, роком злетів, падінь і дивацтв.

2014 - рік перебудови, одразу в декількох сенсах (і в декількох країнах). Очікується надзвичайно високий темп змін і інтенсивності подій. Радикальні зміни курсу у цілих держав. Iмовірно руйнування спілок, що існували десятиліттями та стрімке створення нових, несподіваних зараз. Перша половина року істотно складніша, ніж друга. Але не варто піддаватися загальним тенденціям: песимізму - у першій половині року та оптимізму - у другій. 2015 всі ці ілюзії розвіє досить швидко.

Відбудеться розворот у світовій політиці, якого не було півстоліття. Через кілька років про 2014-2015 роки будуть говорити як про початок нової ери в світовій політиці. Ми будемо свідками історичних подій.

З астрологічної точки зору - дивно красивий рік. Час контрастних ситуацій і однозначних розмежувань. Суспільство значно поляризується в першій половині року і інтегрується в новій якості - у другій. Питання "з ким ти?" буде основним питанням 2014 року і в загальносвітовому, і в особистому плані.

Відсидітися в спокої вдасться лише небагатьом людям і небагатьом державам. Стрімкі зміни торкнуться практично всіх - у когось це буде бізнес, у когось відносини, у когось - кар'єра. Рішення ухвалювати доведеться швидко, і ціна питання буде велика. Не буде часу сім разів відміряти - для цього були 2012 і 2013 роки. 2014 - це час розрубування гордієвих вузлів і переходу через Рубікон.

Рік вдалий для людей, які щиро, не для публіки, вірні собі і власним ідеалам, для тих, хто живе за незмінними принципами, чия життєва позиція обгрунтована, не випадкова і здатна витримати випробування бурею. Також удача буде з людьми творчими і харизматичними. Але і з авантюристами та вискочками. Рік чудово підходить для стрімкого просування в суспільстві нових людей, сходження до слави нових медійних "зірок". "Соціальні ліфти" будуть переповнені в наступаючому році, піднімаючи одних, і спускаючи інших (можливо навіть неодноразово протягом року).

У 2014 році почнеться фактична реконструкція держави Україна. Будуть закладені правові підстави для масштабної перебудови країни після 2014 року - протяжністю в півтора десятиліття. Ситуація з протистоянням влади та опозиції буде загострюватися неодноразово і стане гострішою, ніж зараз (наприкінці грудня 2013 року). Масові заворушення знову - дуже ймовірні. Прогнозується ще кілька великих провокацій і різких змін в ситуації громадянського протистояння. Але революції не буде. Президент не піде, дострокових виборів або імпічменту - не буде.

Вимоги опозиції будуть або не задоволені повністю, або будуть задоволені лише не принципові. Відбудуться масштабні перестановки і "чистки" у владі - як у виконавчій гілці, так і в самій правлячій партії. Президентом персонально буде ухвалено важливе правове рішення з величезним суспільним резонансом. Це стане головною подією року. Досить імовірно, що будуть введені зовнішні санкції стосовно України або заборона на в'їзд окремим політикам. Офіційний курс гривні дещо "просяде" нижче рівня кінця 2013, але "падіння" не буде.

Наступна публікація