"Хлопці зі стволами". Як "кинути" Пентагон

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Цей фільм про американську мрію - із запахом пороху.

Сьогодні у всьому світі одночасно у прокат виходить драматична комедія "Хлопці зі стволами". Це історія двох друзів, які підняли кругленьку суму на продажі зброї Петагону.

Що таке війна? Одні бачать у ній прояв патріотизму, інші – агресію та жагу до влади. А двоє хлопців з Маямі побачили в ній шанс непогано заробити.

Стрічка заснована на реальних подіях. Під час війни в Іраку влада дала шанс маленьким компаніям брати учать у тендерах на постачання зброї армії США. Девід (Майлз Теллер) та Ефраїм (Джона Хілл) почали з невеликого замовлення на італійські пістолети. Але малі замовлення для армії США – це закупівлі на сотні тисяч доларів. Не так і погано, правда ж?

"Хлопці зі стволами", фільм
disgustingmen.com
Кадр із фільму

Девід та Ефраїм з ентузіазмом починають працювати і принагідно насолоджуватися плодами свої праці, купуючи шикарні автомобілі та квартири у хмарочосах. Та справа усього їхнього життя накльовується згодом – коли Пентагон замовляє зброю для війни в Афганістані на 300 мільйонів доларів. Хлопці натхненно беруться за замовлення, але пізніше з'ясовується - щоб його виконати, вони змушенні порушити декілька американських законів та обкрутити круг пальця Пентагон.

"Хлопці зі стволами", фільм
i.ytimg.com
Кадр із фільму

Екранізувати цю історію взявся Тодд Філліпс, який подарував нам мегагарячу трилогію "Похмілля у Вегасі". Тому не дивно, що багато хто очікував – "Хлопці зі стволами" будуть такі ж "відірвані", як і герої трилогії. Але в результаті маємо дещо інше.

Творці цього фільму, певно, хотіли втримати баланс комедія/драма. Але це їм не вдалося – в результаті маємо півтори години комедії і останні 20 хвилин драми.

Окремої уваги заслуговує український дубляж героя Джона Хілла. З першої появи на екрані Ефраїма ви не зможете стримати сміх. Актори дубляжу та перекладачі фільму на славу попрацювали над стрічкою – і саме їхня робота залишила найбільше позитивних вражень після перегляду "Хлопців зі стволами".

В будь-якому разі вийшло смішно та драйвово. Про витрачений на перегляд стрічки час ви точно не пошкодуєте.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції