П'ять магічних лайфхаків березня

П'ять магічних лайфхаків березня

Фото: ТСН.ua

У цьому місяці подумайте над тим, що дає вам силу і що є корінням вашого успіху.

Стартував березень, який у магічному календарі дерев древніх кельтів асоціювався із ясенем. Для багатьох народів ясен – дуже важливе дерево, адже найчастіше саме він виступає світовим деревом, деревом життя. Ясен у символізмі також пов'язується із Сонцем і Нептуном, а із елементів – з водою та вогнем.

Древнім людям здавна були відомі цілющі властивості ясена. Приміром, із кори ясена можна зробити настій сечогінної дії. Кора ясена вважається потужним засобом із в'язкими властивостями і використовується для лікування захворювань печінки, нирок та ревматизму, для зниження температури та навіть для лікування малярії.

Приписували ясеню і магічні властивості. Наприклад, вважалося, що листя ясена допомагає привабити любов і процвітання. А якщо спати із ним під подушкою, то можна побачити віщі сни. Жезли друїдів, жреців-магів кельтів виготовлялися саме із ясена.

Грецький поет Гесіод стверджував, що перша людина з'явилася із ясена. Це і стало основою традиції саджання дерева після народження дитини. Стан дерева пов'язувався із "власником" і по ньому можна було судити про здоров'я та силу цієї людини.

Як світове дерево, ясен ілюструє зв'язок поміж богами, людьми і потойбіччям.

Щоб використати у березні потужні сили цього дерева, скористайтеся порадами нижче:

1. Ясен – потужне дерево, його коріння проникає глибоко у землю, ймовірно, саме тому вважалося, що він пронизує увесь Всесвіт. У березні варто замислитися над силою, яка зростає із вкоріненості. Вкоріненість допомагає нам бути витривалими, виживати у важких умовах. Це наші внутрішні ресурси, які часто здаються нам темними і поганими, адже саме із темряви нашого "я" і походить наша сила. Тому у цьому місяці подумайте над тим, що дає вам силу і що є корінням вашого успіху.

2. Ясен, дуб та глід традиційно вважаються деревами фей. Наприклад, якщо ви стоїте в тіні ясена, то феї не будуть вас чіпати. Якщо покладете деревину ясена в ліжечко немовляти, так ви створите потужний амулет для захисту дитини від лихих сил.

3. Із двох гілочок ясена можна виготовити сонячний амулет. Для цього у сонячний день березня візьміть дві невеличкі гілочки ясена і зв'яжіть їх разом золотистою стрічкою у рівновеликий хрест, відомий як сонячний хрест. Такий талісман немає нічого спільного із християнством, адже хрестом древні народи здавна позначали сонце. Ви можете повісити цей амулет на видному місці у вашій оселі або сховати його у шафці чи столі на роботі. Він додасть сонця вашому життю, а також захистить від зла.

4. Ясен для древніх народів символізував універсальний порядок, який поширюється на три світи. У повсякденні ми зазвичай далекі від розуміння циклів пір року та сил природного світу – рухи колеса року ми відчуваємо лише у вигляді сезонних депресій. Тому у березні спробуйте відчути циклічність минулого, теперішнього і майбутнього: які ваші кроки у минулому призвели до наслідків у теперішньому і що вони принесуть вам у майбутньому. Ви "підключені" до мережі життя, і кожна ваша думка і дія у цій мережі впливає на вашу реальність. Тому так важливо інтегрувати духовні уроки у фізичне життя.

5. Березень укупі із місяцем ясена –це хороший час для того, щоб почати вести паперовий щоденник чи нотатки на телефоні. Озираючись довкола себе та спостерігаючи проблеми інших у якості стороннього спостерігача, оцінюючи навіть дрібниці, ми можемо покращити своє життя. Щоб пам'ятати усі події та думки, краще завести такий собі "бортовий журнал" власного життя. Березень – чудовий час, щоб зосередитися на своїй внутрішній сутності. У цьому місяці пам'ятайте про те, що ви єдині зі Всесвітом, пам'ятайте один із найголовніших принципів магії про те, що "як нагорі, так і внизу". Ваш власний мікрокосмос залежить від макрокосмосу і навпаки, тому варто з'єднати свої внутрішні і зовнішні світи.

Гарного і магічного вам березня! 

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на  facebook  і стежте за оновленнями розділу!

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація