Де шукати "вітамін молодості" Е

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Цю дуже важливу для здоров'я сполуку можна отримати лише з їжею — і щоб була лише користь, треба враховувати певні нюанси.

Гладка, рівна, здорова шкіра — головна прикраса жінки будь-якої пори року. Правильне харчування допомагає підтримувати її в нормальному стані. А вітамін Е відіграє в цьому важливу роль.

Його ще називають "вітаміном молодості". Основна користь вітаміну Е — він потужний антиоксидант і кардіопротектор, бере участь в синтезі різноманітних гормонів. Він має протизапальні властивості, підвищує імунітет — клітини тканин тіла стають більш стійкими до впливу зовнішнього середовища.

Вітамін Е не синтезується в організмі людини і обов'язково повинен надходити з їжею. Тому в раціоні завжди має бути достатньо цього вітаміну.

Висока кількість вітаміну Е міститься переважно в рослинних продуктах, особливо в свіжих, необроблених овочах і зернових, багато його в рослинних оліях.

Важливо знати, що світло руйнує вітамін Е під час зберігання продуктів, а тепло — в процесі приготування. Максимум вітаміну після обробки зберігають рослинні олії холодного віджиму, тому вони вважаються більш корисними. Крім того, включайте в раціон продукти, які можна їсти без приготування — паростки пшениці, лісові та волоські горіхи, мигдаль, насіння, яєчні жовтки, шпинат, листову зелень, помідори.

Вітамін Е, для блогів
facebook.com/svetlanafus

Добова потреба дорослої людини у вітаміні Е становить близько 15 мг. Така кількість міститься в 30 г соняшникової олії або в 100 г оливкової. Але це не означає, що ми повинні набирати його необхідну кількість тільки з цих джерел. Це важливо розуміти.

Вітамін Е — жиророзчинний, тому може накопичуватися в організмі і викликати інтоксикацію. Велике перевищення дози може не запобігати, а навпаки, викликати проблеми зі здоров'ям.

Не забувайте про різноманітність вашого харчування, адже чарівних пігулок не існує.

Сезони фруктів та овочів, інфографіка
ТСН.ua

Оригінал

Залиште свій коментар

Вибір редакції