Північнокорейський козир Путіна

Північнокорейський козир Путіна

Фото: ТСН.ua

Може статися так, що Путін спробує виторгувати у США певні привілеї в обмін на "втихомирення" Кім Чен Ина.

Чи перейде конфлікт між КНДР та США у відкриту фазу — питання відкрите. Швидше за все, поки що риторика зберігатиметься агресивною, ми побачимо показові дії і з боку Штатів, і з боку Північної Кореї. Тобто США можуть продовжувати розвивати тему санкцій, а КНДР у свою чергу продовжуватиме випробовування балістичних ракет.

Проте до війни справа навряд чи дійде. Може статися так, що Путін спробує виторгувати у США певні привілеї в обмін на "втихомирення" Кім Чен Ина. При чому предметом торгу може стати і Україна, зокрема Донбас і Крим. Наприклад, Путін може виміняти свою допомогу з КНДР на введення миротворчої місії на Донбас, у складі якої будуть представники російських збройних сил, або надання особливого статусу Донбасу і проведення місцевих виборів.

Щодо Криму, то не варто очікувати, що Захід де-юре визнає півострів російським, але де-факто про нього можуть "забути". Адже ситуація з Кримом і відповідними санкціями заважає і самій Європі розвивати бізнесові стосунки з Росією.

У свою чергу Китай у конфлікті США-КНДР буде до останнього дотримуватися позиції нейтралітету. Якщо ж справа дійде до реальних кроків, Китай обере сторону США. Це безсумнівно. Водночас і у США, і в КНДР прекрасно усвідомлюють, що реальні кроки призведуть до війни — ядерної війни.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook та стежте за оновленнями розділу!

Повʼязані теми:

Наступна публікація