Киньте в мене компромат

Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Киньте в мене компромат

Фото: прес-служба каналу "1+1"

Не шукайте в мені бруду, я чиста. Маєте докази зворотного – кидайте в мене них, а не камені.

Я собі дуже подобаюся. Ще кілька років тому у мене були претензії до своїх манер, зовнішності, перегуків подвійних стандартів у свідомості. Але довго працювала над тим, щоб душа гармоніювала з тілом – і тепер претензій не маю.

Точно знаю, що буду гарною бабусею: кутики вуст угору, приємна мережка зморшок над вилицями і теплий погляд, навіть коли студено. Бо я люблю життя і людей. З контрастністю вчинків.

Але у декого - очевидні дефекти. От бородавки – вже давно не проблема. Чи криві зуби. Недосконалості тіла довіряємо лікарю. А душу слабеньку кидаємо напризволяще. Хай собі хворіє - видужає. Вона ж невидима. Може, її і нема... На УЗД підлість не ведуть.

...А я роздумувала нині над цим зранку, навіть схилену над гранолою Злату спитала: чому деякі люди ще за життя стають чортами?

...Вчора на татів день народження до Львова приїхав дід Микола. Йому 83. Для нього та подорож до Лямбурга – як мені до Каліфорнії. Готувався до поїздки ґрунтовно та схвильовано. Бабуся склала маленьку валізу, випрасувала сорочку. Букет гладіолусів з городу вломила. Навіть на мобільний подзвонила, чи добре дістався дефіляди? Дід сказав, що так. Але про те, що йому крає серце, промовчав.

Ми з дідом Миколою / Фото: фото: Ольга Фреймут

...Тато, такий рідний, але вже не такий дужий, як за мого дитинства, сидів на видному місці на чолі столу. Всміхався, але я бачила, що йому болить. І я знала, що душа. І я знала, що за мене.

Мама з татом солідарна. Її блакитні очі пересолені слізьми. Любить мене сильно. Моїм найріднішим було гірко, бо Злата замість тосту за іменинника запитала, начитавшись коментарів і інтернеті:

– Мамо, а чого тебе хочуть розстріляти? І ще називають бидлом. А тут каже хтось, що тебе треба головою об асфальт! Але чому?!

– Бо я провела вас на квест через дорогу. Машину залишила на кілька хвилин.

– А хіба не можна було?

– Можна, ти ж знаєш, Злато, що я не порушую.

Ми усією родиною разом під час свято, яке потрапило під каток людинок / Фото: фото: Ольга Фреймут

У мене і справді жодного штрафу. "Зануда-водійка" – так друзі завжди коментують мій правильний стиль керування.

...У ДАІ МВС України є свій головний інспектор. Інна Котул прокоментувала фото моєї вимушеної зупинки.

"Згідно з Правилами дорожнього руху, в зоні дії знаку 3.35 "Стоянка заборонена" можна здійснювати лише зупинку (припинення руху транспортного засобу на час до 5 хвилин або більше, якщо це необхідно для посадки (висадки) пасажирів чи завантаження (розвантаження) вантажу, виконання вимог цих Правил (надання переваги в русі, виконання вимог регулювальника, сигналів світлофора тощо). Якщо автомобіль справді стояв на даному місці до 5 хвилин за вказаних у ПДР умов (термін "зупинка"), то, відповідно, порушення не було..."

Не було і діалогів з випадковими людьми на вулиці. Помічаю їхні роздивляння і мовчу. Я знаю, що мене постійно фотографують навіть коли купую дитині морозиво у парку, навіть коли сміття виношу. Так, я іноді виношу сміття, а ще пчихаю, забуваю підлити вазони, зойкаю, коли пальці дверима прищемляю. Я ж Людина. І вже точно не людинка.

У мене на високоморальність людей є тест. Людина з претензією на одну прописку з Богом по смерті завжди однакова: і коли бідна, і коли багата, і в розмові з президентом, і з вуйком-маршрутником. Я однакова. Можете перевірити.

А ще поперек горла декому виліз мій пакунок з МакДоналдз... От пишу цього листа вам, а одним оком дивлюся у вікно бабусиної кухні у Новому Роздолі. З під'їзду виходить цьоця Леся, вбрана так, як і десять років тому. А вона, до речі, педіатр. Ще мені ангіни гасила...

Так, я багато працюю і заробляю собі на здорову їжу. Але навіть серед моїх родичів є ті, хто полюбляє фаст-фуд . Ми з командою "Інспектора" нагородили ресторан швидкого харчування у Кривому Розі. Бо люди їдять там. Бо дітям їхнім там добре - дають безкоштовну кульку і дитячу кімнату задурно.

Злата знає - я ніколи не порушую за кермом / Фото: фото: Ольга Фреймут

... Якби заголовки вчорашньої преси звучали, наприклад: "ФРЕЙМУТ ВМЕРЛА"? Всі б кинулися виставляти в соцмережах мій портрет з чорною стрічкою, писати про те, яка я була гарна жінка, строгий інспектор, любляча мати. І як прикро, що смерть забирає найкращих. Мамі з татом видали б мій посмертний орден за сміливість у боротьбі з чимось. Всі б злетілися на мій похорон, щоб подивитися, чи чисте в мене трунло і чи пасує вінок до блідого лиця...

Розумію людей: розчарувала, не вмерла, а зайняла собою заголовки газет з таким дріб'язком. Тому й реакція відповідна. Недостатньо адреналіну.

Я прошу всіх, на кого маю вплив (а я його таки маю, бо вчорашня реакція на моє паркування довела: я дуже популярна), люди, давайте берегти мир по краплинах. Він у нас закінчується. На нього дефіцит. Не шукайте в мені бруду, я чиста. А якщо ви так не думаєте, то киньте в мене компромат. Відео, аудіо, фото, але не камінь.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація