Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Львівщині 90-річна бабуся прочитала понад 200 книжок за рік

Бібліотекарка назвала свою постійну клієнтку "читачем року".

232 книжки за рік прочитала пенсіонерка з села Бишів, на Львівщині. Жінці майже 90, і вона трохи недочуває, проте знайшла насолоду для очей - читає цілими днями. Про рекордну кількість книжок написала місцева бібліотекарка, бабусю вона називає "читачем року", йдеться у ТСН.16:45.

Бабця Марія працювала дояркою і у полі. Книжками захопилася, коли вийшла на пенсію. Найбільше любить історичні та казки. Вік вже не дозволяє працювати, тому читає, щоб не нудьгувати.

"А шо цілий день робити, я лежати не можу. Раніше читала без окулярів на дворі, а тепер не видно добре, читаю в окулярах", - розповідає пані Марія.

Раніше жінка жила у сусідньому селі і прочитала там всю бібліотеку, розповідає її онучка.

Відео 232 книжки за рік прочитала 90-річна пенсіонерка із села на Львівщині

Жінці майже 90, вона трохи недочуває, проте знайшла насолоду для очей - читає цілими днями. Про рекордну кількість книжок написала місцева бібліотекарка, бабусю вона називає "Читачем року". Що обирає старенька, а головне, для чого - ТСН розкаже.  

232 книжки за рік прочитала 90-річна пенсіонерка із села на Львівщині

"Читає дуже багато, якщо книжка така цікава для неї, то вона за день може прочитати книжку дуже велику", - розповідає внучка Галина Вишинська.

Вподобання пані Марії в бібліотеці знають, тому разом з онучкою підбирають їй книжки самі.

"Більшість бере таких художніх, я бачу, їй п’єси подобаються", - ділиться бібліотекарка Світлана Шевчук.

Бібліотекарка підрахувала, скільки бабуся прочитала за рік, - загалом 232 книжки. Серед селян бібліотекарка провела конкурс "читач року". Марія Михайлівна перемогла з великим відривом.

Кореспондент ТСН Наталка Волосацька

Залиште свій коментар

Вибір редакції