Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Оголошено цьогорічного переможця премії Астрід Ліндґрен

Меморіальну премію імені Астрід Ліндґрен вручають за внесок у розвиток дитячої та юнацької літератури.

Сьогодні на Болонському книжковому ярмарку оголосили ім'я переможця премії Астрід Ліндґрен. Про це йдеться на офіційній сторінці премії

Переможцем став бельгійський письменник Барт Моеярт (Bart Moeyaert), автор дитячих книжок та поезії.

У його доробку понад 50 творів, його книжки перекладені 20 мовами світу. Також письменник відомий перекладами, написанням сценаріїв та п’єс. 

Барт Моеярт (Bart Moeyaert) премія Астрід Ліндґрен 2019
www.bartmoeyaert.com

Премію отримав бельгійський письменник Барт Моеярт, автор дитячих книжок та поезії. У його доробку нараховується більше 50 творів, а найуспішніші книжки автора перекладені 20-ма мовами світу. Також він займається написанням сценаріїв, п’єс та перекладом.

Книжка Luna van de boom 2001 року екранізували у анімаційний фільм. 

Журі відзначило блискучу, цілісну та музичну мову Барта Моеярта, яка поєднана із безпосередністю. точними деталями, пригніченими емоціями та займає гідне місце у дитячій літературі, йдеться у повідомленні. 

Меморіальна премія імені Астрід Ліндґрен була заснована після смерті відомої письменниці шведським урядом 2002 року для розвитку дитячої та юнацької літератури. Запровадження нагороди стало також знаком визнання та глибокої поваги до Астрід Ліндґрен, яка досі залишається однією із найулюбленіших та найпопулярніших письменниць у Швеції та за її межами.

Торік премію отримала американська письменниця Жаклін Вудсон.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції