Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українською вийде біографічний бестселер Becoming Мішель Обами

Книжка скоро з’явиться у продажу.

У вересні у видавництві BookChef вийде культове біографічне видання в українському перекладі - "Становлення" (Becoming) Мішель Обами. Про це йдеться на сторінці видавництва у Facebook. 

Над проектом працюють перекладач — Максим Гоцацюк, літературний редактор — Тамара Клюкіна та керівник едиційної команди — Євген Плясецький.

2018 року видання було продано накладом десять мільйонів примірників у всіх форматах в США та Канаді та визнано одним найпродаваніших книжок минулого року. 

Мемуари складаються з трьох частин: "Моє становлення", "Наше становлення" і "Становлення більшого". Мішель ділиться найважливішими моментами свого життя: труднощами побудови кар'єри, історією кохання, поглядом на політику і можливостями самореалізації в сучасному світі. Кожна частина несе в собі розповідь про те, що зробило Мішель тою, ким вона є.

Як перша леді Сполучених Штатів Америки – перша афроамериканка, яка виступила в цій ролі, – вона допомогла створити найгостинніший Білий дім в історії, а також зарекомендувала себе як впливову захисницю жінок і дівчат у США й по всьому світі, кардинально змінюючи способи, завдяки яким сім’ї ведуть здорове й активне життя, паралельно підтримуючи свого чоловіка, коли він вів Америку через кілька її найгостріших моментів.

Мішель Обама книжка Becoming 
becomingmichelleobama.com

У мемуарах Мішель Обама запрошує читачів у свій світ, розповідаючи про події, які її сформували – від дитинства в Південному Чикаґо до років її керівництва, поєднуючи роботу і материнство за найвідомішою у світі адресою. Відверто і дотепно вона описує свої тріумфи і розчарування як публічні, так і  особисті, розповідає свою яскраву історію, як вона це пережила – своїми словами, невгамовно кидаючи виклик очікуваням, надихаючи нас робити це саме.

Мішеель Обама — американська юристка, дружина 44-го президента США Барака Обами, перша леді США з 2009 до 2017. 

Нагадаємо, у липні вийде друком дебютна книжка Мелінди Ґейтс “Мить піднесення”- це терміновий заклик до сміливості й рішучості, заклик до дії з розширення прав і можливостей жінок. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції