Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вийде нова книжка Сергія Жадана "Хлібне перемир’я"

У квітні Сергій Жадан презентуватиме нові книжки у рамках промотуру Україною. 

На початку квітня вийде нова п’єса Сергія Жадана "Хлібне перемир’я". Про це йдеться на офіційній сторінці видавництва Meridian Czernowitz у Facebook. 

"Події цієї п’єси відбуваються влітку 2014 року. Історія однієї смерті поступово перетворюється на історію цілого покоління, на історію стосунків між дітьми та батьками, на історію зради й недовіри, сповнену комічних слів і трагічних сенсів, поєднувати які так досконало вміє Сергій Жадан.

Війна триває, і жодне перемир’я не здатне загоїти завданих ран: вони й далі нитимуть, назавжди змінюючи життя людей, які зовсім не збиралися воювати. 

Що робити, коли не довіряєш навіть найближчим рідним? Як вибиратися з пастки, до якої сам себе загнав? Кому можна розповісти про найважливіше, якщо мову зламано, а вміння слухати й розуміти залишилося в довоєнному минулому?", - йдеться у повідомленні.

нова книжка Сергія Жадана "Хлібне перемир’я" квітень 2020
facebook.com/meridiancz/photos

Нагадаємо,  що читати під час карантину: у вільному доступі найцікавіші книжки. 

Відео Сотні концертних закладів і музеїв переходять у режим онлайн

Час пройтися музеями світу та відвідати концерти найкращих виконавців, але – віртуально! Через коронавірус по всьому світу скасовані різноманітні культурні та освітні заходи. Але добре, що чимало з них переходять на роботу в режимі онлайн. Тож будуть доступними для мільйонів людей по всьому світу. Більше про коронавірус в Україні 

Сотні концертних закладів і музеїв переходять у режим онлайн

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції