Ревнива жінка підпалила чоловіка-зрадника і дивилася, як він горить

Дата публікації
Перегляди
5908
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ревнива жінка підпалила чоловіка-зрадника і дивилася, як він горить

Жінка підпалила чоловіка-зрадника і його коханку. Ілюстрація

Не витримавши зради, жінка облила чоловіка і його коханку бензином, підпалила і спостерігала, як вони вмирають.

У Забайкальському краї Росії 55-річна жінка, заставши чоловіка з коханкою, облила бензином обох, підпалила і спостерігала як вони горять.

Трагедія сталася ще в серпні минулого року, проте подробиці стали відомі тільки зараз.

Зазначимо, тільки у середу, 25 січня, було завершено розслідування цієї кримінальної справи. За даними слідства, жінка обвинувачується у вбивстві з особливою жорстокістю і замаху на вбивство з особливою жорстокістю двох осіб.

За даними слідства, 12 серпня близько минулого року, у Читі обвинувачена, побачивши свого 50-річного співмешканця з 41-річною жінкою в сараї, з ревнощів облила обох бензином і підпалила.

В результаті чоловік, отримавши опіки понад 80% тіла, помер. Жінка, зумівши самостійно вибратися з палаючого хліву, отримала опіки 30% тіла і тривалий час перебувала на лікуванні.

Сама ж обвинувачена спостерігала за подіями, і, навіть, не намагалася надати допомогу постраждалим, констатували слідчі.

У ході розслідування кримінальної справи слідчі провели велику кількість слідчих дій. Призначено декілька експертиз, у тому числі пожежно-технічна і судово-психологічна.

На часі кримінальну справу передано для затвердження обвинувального висновку та подальшого направлення до суду для розгляду по суті.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5908
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація