Ігри про космос: добірка найкращих

Дата публікації
Перегляди
154
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ігри про космос: добірка найкращих

10 топових ігор про космос.

Космічна тематика заворожує, про подорожі галактикою написано чимало книг і коміксів, знято безліч серіалів, фільмів і анімаційних картин. Однак максимальне занурення в фантастичні світи дають саме відеоігри.

Представляємо добірку з 10 відмінних ігор у космічному сетингу.

Серія Mass Effect

Перша частина космічної рольової гри вийшла в 2007 році. Четверта і на поки остання гра серії – Mass Effect: Andromeda – була випущена в 2017 році, проте оригінальною вважається перша трилогія. Друга частина отримала найбільше визнання серед фанатів.

У 2021 року також відбувся реліз Mass Effect: Legendary Edition – збірки оновлених версій оригінальної трилогії та більшості її доповнень.

Сюжет Mass Effect розгортається в далекому майбутньому. У першій частині серії головний герой капітан Шепард повинен розкрити змову і зупинити стародавнє зло, що загрожує життю всієї галактики. Йому і його команді доведеться пройти безліч випробувань і зробити не один складний вибір.

Серія Dead Space

Науково-фантастичний survival horror представлений у трьох частинах, що виходили у 2008, 2011 і 2013 роках. Є також три відгалуження серії – Extraction (2009-й), Ignition (2010-й) і Sabotage (2011-й).

У Dead Space досить нетиповий головний герой. Айзек Кларк – не військовий, найманець, космічний пірат чи ще якийсь шукач пригод, а космічний механік. Він прибуває на рудовидобувний корабель, щоб полагодити комунікаційні системи, але змушений боротися за виживання, оскільки екіпаж корабля перетворився на страхітливих монстрів – некроморфів.

Серія Star Wars: Battlefront

За всесвітом "Зоряних воєн" створено безліч ігор різних жанрів і тематик. Ця серія в жанрі тактико-стратегічного шутера відрізняється тим, що в перезапуску ігри доповнили відтвореними битвами і випробуваннями за мотивами подій кінофраншизи.

Перша гра серії вийшла в 2004 році, друга – у 2005-му, а перезапуск відбувся в 2015-му. Друга частина перезапущеної серії з'явилася в 2017-му. Також є відгалуження Renegade Squadron (2007-й) і Elite Squadron (2009-й).

Серія Halo

Космічний шутер Halo: Combat Evolved вийшов у 2001 році та став першим у серії. В 2021 році має вийти дванадцята її гра під назвою Halo Infinite. Однак оригінальною вважається перша трилогія.

Сюжет розповідає про війну між людьми і Ковенантом – релігійним союзом інопланетних рас. Головний герой серії – Майстер чиф-Петті-офіцер Джон-117.

Серія Destiny

Перша частина науково-фентезійного шутера вийшла на консолях у 2014 році, але більшою популярністю користується сиквел, реліз якого відбувся в 2017-му, так як гра вийшла і на ПК. Серія створена розробниками оригінальної трилогії Halo.

Гравцеві доведеться виступити у ролі Вартового – захисника останнього безпечного міста Землі від нападів інопланетян. Виконувати місію допоможе надприродна сила під назвою Світло, яку Вартові отримали від загадкової сфери під назвою "Мандрівник".

EVE Online

Вважається найпопулярнішою MMORPG у космічному сетингу. Вийшла в 2003 році.

Дія відбувається в віддаленому майбутньому в далекій галактиці, куди крізь просторово-часовий тунель перемістилося безліч колоністів із Землі. Після того, як тунель несподівано закрився, їм довелося виживати у новому світі самостійно. Гравець виступає капітаном космічного корабля. Він може добувати ресурси, торгувати, воювати, займатися піратством тощо.

Spore

Гра, що вийшла в 2008 році, належить до жанру "симулятор бога". У космосі відбувається дія лише фінального п'ятого етапу оригінальної гри, але існує також доповнення Spore: Galactic Adventures 2009 року випуску, яке повністю присвячене галактичним пригодам.

Гравцю доведеться створити власний вид розумних істот, контролюючи всі етапи його розвитку від мікроорганізму до галактичного мандрівника.

Серія X

Перша частина – X: Beyond the Frontier – вийшла в 1999 році. Реліз восьмої і поки останньої – X4: Foundations – відбувся в 2018-му. Останнє велике доповнення під назвою X4: Cradle of Humanity з'явилося в березні 2021-го.

Сюжетний складник не посідає ключове місце в серії, до того ж, від частини до частини, змінюється. Набагато більше значення в ній має повна свободу дій, яка надається гравцеві. Він може вибирати будь-який вектор розвитку.

Sid Meier's Starships

Глобальна покрокова стратегія в космічному сетингу від авторів легендарної Civilization. Гра вийшла в 2015 році.

Гравцеві потрібно управляти космічним флотом, досліджувати галактики, розвивати свою зоряну систему, займатися дипломатією та вести війни.

Серія StarCraft

Коли пригадуються ігри про космос і стратегії, неможливо обділити увагою ту, яка стояла біля витоків розвитку кіберспортивної сцени. Перша частина вийшла ще в 1998 році, StarCraft II з'явилася в 2010-му, а HD-перевидання оригінальної гри – у 2017 році.

Сюжет науково-фантастичної RTS будується навколо протистояння рас терранів, протоссів і зергів.

Якщо матеріал "Ігри про космос: добірка найкращих ігор" був вам цікавий, пропонуємо також ознайомитися зі статтею "Найпопулярніші кіберспортивні ігри і їхній опис".

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Космическая Одиссея
Дата публікації
Перегляди
154
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація