Найпопулярніші українськомовні стримери на Twitch

Дата публікації
Перегляди
8026
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Найпопулярніші українськомовні стримери на Twitch

Найбільш популярні українськомовні канали на Twitch.

Twitch – найпопулярніший стримінговий сервіс із відеоігор у світі, який має значний вплив на кіберспорт. Саме на ньому відбувається більшість прямих трансляцій кібертурнірів та інших важливих подій галузі. Навіть поняття стример міцно асоціюється у більшості користувачів Мережі саме з Twitch.

Українськомовний сегмент сервісу порівняно невеликий, але активно розвивається ентузіастами і кіберспортивними організаціями країни. Свої канали зі стримами українською є у Федерації кіберспорту України (UESF) і Української професійної кіберспортивної асоціації (UPEA). Там вони транслюють власні турніри і не тільки.

Використавши аналітичний сервіс Esports Charts, ми визначили топ-10 українськомовних каналів на Twitch за годинами переглядів за рік (від 25 лютого 2020 року до лютого 2021-го).

WePlayEsport_UA

Канал компанії WePlay Esports, яка організовує кіберспортівні турніри. У його описі обіцяють прямі трансляції турнірів із Dota 2, CS:GO і Mortal Kombat. Останній стрим на WePlayEsport_UA проходив у вересні 2020 року, але популярність трансляцій утримує канал на першому місці й досі.

pad0n

Канал Юліана Грицевича – першого українськомовного стримера, який став учасником партнерської програми Twitch. Юліан створює відео за іграми від 2010 року та стримить від 2013-го. Також займається українськомовним озвученням мультфільмів та ігор.

Проводить трансляції за разноманітними іграми, влаштовує стрим-марафони.

TaiTake

Канал коментатора турнірів із Dota 2 Євгенія "TaiTake" Пахолюка. Крім Dota 2, також стримить Risen 2: Dark Waters. Входить до складу групи українських коментаторів Dota 2 під назвою UcAst.

Dobra_divka

Канал Анастасії, яка стримить різні шутери, віддаючи перевагу PUBG і CS:GO. Також вона бере участь у турнірах із PUBG і займається ігровю аналітикою.

UcAst_Dota2

Спочатку канал належав Андрієві "violinUA" Яцюку – професійному українськомовному коментатору турнірів із Dota 2. Із його ініціативи також були створені канали WePlayEsport_UA, epicenter_ua і dota2lanettv. Андрій був організатором і коментатором офіційних українськомовних трансляцій таких турнірів як MegaFon Winter Clash, EPICENTER Major 2019, WePlay! Bukovel Minor 2020 року, WePlay! Pushka League Season 1, EPIC League та багатьох інших.

Зараз канал – основне місце трансляцій групи українських коментаторів Dota 2 під назвою UcAst. Крім Андрія "violinUA" Яцюка в ній знаходяться Євген "TaiTake" Пахолюк, Роман "Telpecarne" Шевчук, Роман "DoubleEspresso" Губін, Владислав "JUSTICE" Баган, Богдан "Aelnis" Заверуха та Олег "Feaver" Скаржинський.

M3lk1n

Канал належить стримеру, який зве себе Мелкін. Він почав активно вести трансляції в 2019 році. Регулярно грає в CS:GO і паралельно проходить різні сюжетні ігри. Раніше грав у PUBG і VALORANT.

nkate

Авторка каналу просить називати себе Кет чи Кетрін. Надає перевагу іграм жанру Battle Royale, зокрема, Apex Legends і Call of Duty: Warzone.

uesf_ua

Канал Федерації кіберспорту України. Здебільшого, тут транслюються турніри, які проводить UESF.

epicenter_ua

Офіційний канал українськомовних трансляцій турнірів EPIC League. Коментаторами каналу виступали учасники групи UcAst. Останні відео трансляцій турнірів на каналі вийшли два роки тому.

Aisa_pograisa

Авторка каналу – Айса, вона стримить ігри у жанрі стратегії, Survival і RPG. Серед останніх ігор – Kingdom Come: Deliverance, The Witcher 2: Assassins of Kings і Penumbra: Overture.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
8026
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація