1-річний Гордій потребує допомоги

Дитині потрібна діагностика в Ізраїлі

Маленький харків'янин Гордій Яно потребує допомоги небайдужих через свій стан - у малюка бронхотрахеомаляція, встановлена трахеостома. Батькам Гордія потрібно зібрати сотню тисяч доларів, щоб повести сина на діагностику і лікування за кордон.

"Наш синочок Гордій один із двійні, вони народилися передчасно - на 30 тижні, а син з важкою пневмонією після народження був підключений до апарата штучної вентиляції легенів. Лікарі вважали, що наша основна проблема, це проблема з легенями, потім ми думали, що Гордію заважає дихати відкрита артеріальна протока, але операція не допомогла. Через два місяці перебування в реанімації стало зрозуміло, що дитині заважає дихати набряклість трахеї після тривалої інтубації", - розповідає мама хлопчика.

Перші п'ять місяців життя діти провели в лікарні. Після виписки малюк досі не може дихати самостійно, він дихає через трахеостому. Українські лікарі не можуть допомогти, кажуть батьки.

"У клініці в Ізраїлі готові провести діагностику, в ході якої буде проведено повне обстеження дихальних шляхів на наявність механічних і функціональних патологій, що заважають нормальному диханню дитини, після чого провести необхідне лікування і виконати деканюляціі (зняти трубочку). Але сума, необхідна для цього, на жаль, непосильна для нашої сім'ї. На лікування дітей вже пішли всі заощадження, діткам потрібна постійна реабілітація (масажі і медикаментозне лікування), що теж потребує чималих коштів і тому нам ніяк не впоратися без Вашої допомоги", - просить мама малюка.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 4149 4978 3351 9277

Яно Сніжана Сергіївна

https://www.facebook.com/helpgordeyyano

Залиште свій коментар