Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
16-річній Вікторії Коцюбі терміново потрібна допомога

Дитину чекають на лікування в Італії

Після того, як у пологовому будинку дитині перелили кров, заражену гепатитом Б, дівчинка все життя бореться з недугою. Проте сьогодні у Вікторії почались ускладнення.

Поставлений діагноз: стан після перенесеного гепатиту В, тромбоз печінкових вен, підпечінкова портальна гіпертензія, спленомегалія, варикозне розширення вен стравоходу і шлунку ІІ-ІІІ ступеня.

10 років українські лікарі спостерігали за станом дитини. Майже 2 роки лікарі Польщі проводили підтримуючу терапію і оперування для запобігання фатальним наслідкам та погіршення стану дівчинки.

«Та ось вперше від народження з’явилася надія вилікуватись. Італійський інститут трансплантології готовий допомогти за методом шунтування судин печінки», - розповідають рідні дитини.

 Для цього сім’ї терміново слід зібрати 29 000 євро. Клініка вже відтермінувала оплату, оскільки родина не змогла зібрати необхідні кошти.

«Після тривалого лікування в Україні та Польщі рідним Вікторії вже не під силу зібрати таку суму, тому просять усіх, хто має можливість, допомогти! Дівчинка сама вишиває, плете обручі і продає їх на благодійних аукціонах, щоб хоч якось назбирати кошти. Уже зібрано приблизно третину суми», – кажуть рідні дитини.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 4149 4978 5727 6010

Коцюби Оксани Ярославівни 

Залиште свій коментар

Вибір редакції