Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У МВФ спростували низку повідомлень про роботу фонду в Україні

За словами представника організації, жодних звільнень не відбулося.

Міжнародний валютний фонд іще не узгоджував з Україною термінів роботи своєї місії в Києві перед можливим наданням траншу у 2018 році. Про це заявив заступник глави департаменту комунікацій МВФ Вільям Мюррей, пише УНІАН.

"У мене немає деталей про місію щодо перегляду програми. Час візиту місії ще не було визначено", - відповів він на запитання про озвучені президентом Петром Порошенком та іншими українськими посадовцями лютий і квітень в якості можливого часу для появи представників фонду в Києві.

Також Мюррей спростував низку повідомлень українських ЗМІ про нібито звільнення працівників МВФ в Україні та пом’якшення позиції щодо появи антикорупційного суду. "По-перше, немає правди в твердженнях про пом'якшення позиції МВФ і чутках про відставки. Ці чутки неправдиві. Дозвольте мені винести це на перший план", - наголосив він. За словами офіційного представника МВФ, створення в Україні антикорупційного суду відповідно до рекомендацій Венеціанської комісії є невід'ємною частиною програми співпраці. "Що стосується антикорупційного суду, ми очікуємо спільної роботи з владою і міжнародними партнерами, щоб усунути стурбованість щодо законопроекту про антикорупційний суд і привести його у повну відповідність із зобов'язаннями України за програмою з МВФ і рекомендаціями Венеціанської комісії. Як ми зазначали раніше, створення антикорупційного суду відповідно до вимог Венеціанської комісії є невід'ємним компонентом програми МВФ з Україною", - підкреслив Мюррей.

ВідеоСтали відомі умови МВФ, без яких не буде чергового траншу для України

Навіть найкмітливіший робот світу на ім'я "Софі", яка відвідала український сніданок у Давосі, організований Фондом Пінчука, не змогла відповісти журналістці - як побороти корупцію в Україні. Натомість, журналісти ТСН дізналися про три умови Міжнародного валютного фонду, без яких не буде чергового траншу для України та чи балотуватиметься Порошенко на другий термін, і що може завадити.

Стали відомі умови МВФ, без яких не буде чергового траншу для України

Залиште свій коментар

Вибір редакції