Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
6-річний Андрійко з Донеччини потребує допомоги

Малюку потрібна посилена реабілітація.

Андрій народився здоровою дитиною, але у три місяці у нього піднялася температура, яка трималася впродовж чотирьох місяців, розповідає мама хлопчика.

"За ці місяці ми пройшли чотири реанімації, безліч крапельниць і уколів. Побували в чотирьох лікарнях Донецької області. Безліч безглуздих діагнозів, жодне обстеження цих діагнозів не підтвердило. Я не знаю, яким дивом, але мені вдалося вирвати дитину з лап смерті", - додає мама малюка.

Дитині було потрібне подальше лікування, щоб покращити стан, проте родині з Донеччини, де почалися військові дії, не вдавалося виїхати на реабілітацію. Відтак чимало часу було втрачено. На зараз у Андрійка діагноз: ДЦП, діскінетична форма, загальний недорозвиток мовлення, затримки психічного розвитку.

"За кілька курсів реабілітації в спеціалізованому центрі ми домоглися: він самостійно не сидів - зараз почав сам сідати, правда сидить не довго, але сам. Не ходить, але навчився добре стояти маючи страховку ззаду, навчився стояти на колінах. Не розмовляв, тільки початкові слова (мама, ам, дай, йди, віддай) - зараз повторює слова по складах за логопедом. Сам не їсть, порушена координація руху, при прояві емоцій проявляється тонус. І найрадісніша подія для нас - почав проситися на горщик.", - каже мама хлопчика.

Жінка підрахувала, що на лікування синана рік їй потрібно зібрати більше 70 тисяч гривень. Для матері-одиначки, така сума непосильна, тому вона просить допомоги у небайдужих.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ 5168 7572 9765 6664

ГРИШАЙ НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА

Залиште свій коментар

Вибір редакції