5-річний Андрійко з Донеччини потребує допомоги

Малюку потрібна посилена реабілітація.

Андрій народився здоровою дитиною, але у три місяці у нього піднялася температура, яка трималася впродовж чотирьох місяців, розповідає мама хлопчика.

"За ці місяці ми пройшли чотири реанімації, безліч крапельниць і уколів. Побували в чотирьох лікарнях Донецької області. Безліч безглуздих діагнозів, жодне обстеження цих діагнозів не підтвердило. Я не знаю, яким дивом, але мені вдалося вирвати дитину з лап смерті", - додає мама малюка.

Дитині було потрібне подальше лікування, щоб покращити стан, проте родині з Донеччини, де почалися військові дії, не вдавалося виїхати на реабілітацію. Відтак чимало часу було втрачено. На зараз у Андрійка діагноз: ДЦП, діскінетична форма, загальний недорозвиток мовлення, затримки психічного розвитку.

"Андрюша самостійно не сидить, не ходить, не розмовляє, тільки початкові слова (мама, ам, дай, йди, віддай), сам не їсть, порушена координація руху. Щоб домогтися гарних результатів, потрібно проходити реабілітацію в спеціальних центрах, які посилено займаються такими дітками", - каже мама хлопчика.

Жінка підрахувала, що на лікування сина цього року їй потрібно зібрати майже 70 тисяч гривень. Для матері-одиначки, така сума непосильна, тому вона просить допомоги у небайдужих.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ 5168 7572 9765 6664

ГРИШАЙ НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА

Залиште свій коментар