9-місячна Марійка з Вінниці потребує термінової допомоги

Дитині діагностували лейкемію.

Марійці лише дев'ять місяців, але що таке біль та цілодобові крапельниці, дитина вже знає. 

"Хворіє на гостру лімфобластну лейкемію. Перший гострий період. На сьогодні перебуває на лікуванні у відділенні онкогематології Вінницької обласної дитячої лікарні. Потребує хіміотерапії, яка є високовартісною терапією", - пояснює доцент кафедри педіатрії Валентина Фурман. 

Страшний діагноз перевернув життя молодого подружжя, розповідає мама дівчинки. Дитина була цілком здоровою, раптом з'явилася блідність, аналізи показали занизькі лейкоцити та гемоглобін. Призначена терапія очікуваних результатів не дала, а повторні аналізи приголомшили – у дитини виявили рак.

Тепер у дівчинки попереду виснажливі курси хіміотерапії.  

"Таке складне захворювання у віці до року – це дуже складна ситуація, яка потребує термінового лікування. Це лікування не можна відстрочити - ні на годину, ні на добу. І, звичайно, для такого лікування потрібна дуже велика кількість коштів, і не виключена ситуація, що дитині в згодом потрібна буде пересадка кісткового мозку", - каже заступник головного лікаря по лікувальній роботі Вінницької обласної дитячої лікарні Оксана Моравська.

Остаточні дослідження підтвердили, що без трансплантації кісткового мозку не обійтись, а зробити її можуть лише закордоном. Ізраїльські лікарі готові допомогти, але батькам потрібно сплатити 250 тисяч доларів.

Родина дівчинки просить всіх небайдужих про допомогу. 

Реквізити для отримання коштів. 

ПриватБанк 

5168  7573  0158 1213  Смірнов  Олександр Ігоревич (батько Марійки)

https://vk.com/club108062048

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: