Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Понад 30 тисяч євро потрібні на лікування Олега

Хлопчик бореться з пухлиною мозку

Сьогодні Рахмонову Олегу саме виповнюється 8 років і його найсильніше бажання - одужати і повернутись до звичного життя. І небайдужі українці йому можуть в цьому допомогти, надавши фінансову допомогу для лікування.  

«В жовтні 2017 року в нас виявили пухлину головного мозку. До червня наступного року ми за нею спостерігали, поки пухлина не почала збільшуватись в розмірах… Тоді поїхали до Варшави, і нам сказали, що це є гліома, яка росте, тому вони пропонують зробити біопсію, після того хіміотерапію, але готові були прийняти нас в грудні. Час ми не хотіли втрачати, розуміючи, що він буде йти проти нас, тому ми звернулись в німецьку клініку», - розповідає мама хлопчика.

Хлопчика невдовзі там прооперували і призначили лікування хіміотерапією, яку Олег проходив вже у Львові. «Олежик пройшов 9 блоків хімії, під час яких в нього наросла гідроцефалія, тому в квітні 2019 року нам встановили шунт. В червні після чергового блоку хімії в нас знов з’явились головні болі, нудота і слабість, і виявилось, що шунт не працює… 4 липня Олежика знов прооперували, виправивши  роботу шунта, а німецька клініка повідомила, що хімія не діє», - розповідає мама Олеги.

Зараз хлопчику рекомендують провести радіотерапію SEED - це вживлення радіоактивного сім'я в саму пухлину, що її вбиває. «Прогнози дуже хороші, понад 80% осіб мають позитивну динаміку. Але лікування дороговартісне - більше 30 тис. євро. Ми вже фінансово виснажені. Допоможіть нам», - просить мама Олега.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168 7426 0626 2974

Рахмонова Олена

Залиште свій коментар

Вибір редакції