Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Боєць Олександр Чалапчій потребує допомоги небайдужих!

Щоб повернутися до повноцінного життя 28-річному чоловіку потрібні протези обох ніг.

28-річний викладач Олександр Чалапчій із зони АТО повернувся без ніг, втім, не впадає у відчай і не втрачає оптимізм. Боєць мріє про нові штучні ноги, щоб швидше повернутися в своє рідне училище на Кіровоградщині. У чоловіка є родина, його дружина чекає на другу дитину. Олександр каже – хвилюється за рідних, а не за себе.

Під час революції був на Майдані, коли почалася військова агресія з боку Росії сам пішов до військкомату. Отримав повістку і одразу в АТО. Каже - не зміг всидіти вдома, коли його студенти воюють на сході.

28 вересня разом зі своїм товаришем Олександр перебував на блокпосту, в селищі Ленінське Луганської області. Військові вранці побачили людей і пішли подивитися хто вони. В цей момент поруч із бійцями розірвалася міна.

Хлопець перетягнув собі ноги доповз до рації і покликав на допомогу. Товариші затягли бійця в машину і відправили до лікарні в Дзержинськ. Але там врятувати ноги лікарям не вдалося.

Коли опритомнів після наркозу шоку від того, що у нього більше немає ніг не було - згадує військовий. Найбільше, зізнається Олександр переживав, як відреагують рідні.

Відео28-річний Олександр Чалапчій потребує допомоги небайдужих

Зараз Чалапчій в київському військовому шпиталі. Думати про те, що трапилося немає часу - зізнається поранений. У бійця скоро народиться друга дитина. Тож усі думки Сашка про швидке одужання і турботу про сім'ю. Хлопець мріє встати на ноги і якомога швидше повернутися в рідне училище.

Далі на Олександра чекає тривала реабілітація і дороге протезування. Оплатити сучасні протези сім'я сама не в змозі. Тож родина звертається до всіх небайдужих людей підтримати бажання молодого бійця і молодого батька повернутися до повноцінного життя.

Реквізити для допомоги:

Приват Банк

Номер картки: 5211 5373 3400 4343

Отримувач: Чалапчій Олександр Олександрович

Р/Р 29244825509100

МФО: 305299

КДО: 14360570

Залиште свій коментар

Вибір редакції