Діма потребує допомоги небайдужих

Дата публікації
Перегляди
1484
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Діма потребує допомоги небайдужих

Хлопчику прописали інсулінову помпу, вартість якої становить майже 180 000 грн.

Діма Шахов у свої 17 років через важку формe цукрового діабету має розвиток кісток 13-річної дитини. Хворобу діагностували у хлопчика ще в 4 рочки, з 10 років почалися ускладнення. У цьому віці він вперше відчув важкість у ногах. У 13 років ріст дитини практично зупинився. Ще через 2 роки утворилася гниюча рана на нозі.

"Дімі колють інсулін кожні 2 години, і все одно цієї дози не вистачає. Три роки тому у хлопчика утворилася незагойна рана на нозі: для одних органів інсулін - ліки, для інших - отрута. Щоб точніше вводити препарат і трохи зменшити добову дозу, Дімі прописали інсулінову помпу, вартість якої становить майже 180 000 грн. Мама виховує хлопчика сама, його старший брат служить в зоні АТО. Прилад, життєвонеобхідний для молодшого сина, родині не по кишені", - розповідаюють волонтери.

Помпа не тільки дозволить зменшити загальну кількість препарата, а й дасть Дімі можливість продовжувати навчання. 2014 року хлопчик закінчив школу і вступив до місцевого Васильківського ПТУ на спеціальність "Оператор комп'ютерного набору". Уже рік Діма перебуває в академвідпустці: їздити до райцентру за станом здоров'я він не може. Наявність інсулінової помпи одразу вирішить цю проблему.

Реквізити для допомоги:

ПРИВАТБАНК

№ рахунку 4149 4978 1494 2829

Шахов Дмитро Сергійович

https://www.facebook.com/groups/236596133374450?ref=bookmarks

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1484
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація