Допомоги небайдужих потребує 8-річний Євген

Допомоги небайдужих потребує 8-річний Євген

Дата публікації
Перегляди
6460
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Допомоги небайдужих потребує 8-річний Євген

Хлопчику потрібна тривала і дорога реабілітація

Женя отримав важку травму головного мозку ще у пологовому. У хлопчика була асфіксія і набряк головного мозку.

"8 жовтня 2010 ми отримали інвалідність з діагнозом ДЦП, подвійна геміплегія, груба затримка темпів психомоторного розвитку. Пройшли перший курс інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації у Міжнародній клініці в місті Трускавці. Виписали нас додому в більш задовільному стані з поліпшенням (збільшився обсяг активних і пасивних рухів), дитина стала впевненіше тримати голову, перевертатися. Рекомендували повторний курс лікування", - розповідає мама хлопчика.

Батьки продовжували лікування сина і це дало свої позитивні результати, проте Женя ще погано сидить самостійно, не ходить, ручки в постійному тонусі (напружені), майже не повзає, самостійно не їсть.

Зараз треба стабільно продовжувати лікувати малюка, а саме 3-4 курси на рік, постійні курси масажу і гімнастики з мінімальними перервами. А лікування та реабілітація коштують чималих грошей.

"Просимо всіх, хто має можливість, допомогти нам оплатити курси лікування. Ми всією нашою родиною звертаємося до небайдужих людей. Ми скільки було сил допомагали дитині стати на ноги, але на даний момент наші, рідних і близьких фінансові можливості себе вичерпали... Допоможіть нам поставити сина на ноги. Будемо вдячні будь-якій допомозі!" - каже мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

Карта Приватбанку 4149 4991 0106 0349

Тараненко Олександр Євгенович

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6460
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація